Infinix ZERO 30 5G
Vlog ako nikdy predtým: Infinix ZERO 30 5G nastavuje nové štandardy s prednou kamerou Ultra HD (4K / 60FPS) a mení trendy vo fotografovaní Vlogov.

Spoločnosť  Infinix uvádza na český a slovenský trh nový smartfón Infinix ZERO 30 5G. Ide o prvý smartfón vo svojej triede, ktorý je vybavený predným fotoaparátom s podporou videa Ultra HD (4K / 60FPS). Vďaka rade jedinečných funkcií na produkciu videa umožňuje Infinix ZERO 30 5G mladým ľuďom po celom svete urobiť krok ďalej od selfie a vstúpiť do novej oblasti tvorby vysoko kvalitných vlogov.

Infinix ZERO 30 5G vznikol, aby mladým ľuďom umožnil vytvárať filmový video obsah v Ultra HD. Skvelý predný 50MP fotoaparát podporuje nahrávanie videa 4K (3840×2160) pri úžasne plynulom 60FPS, čo je funkcia, ktorá sa obvykle nachádza len pri modeloch s vyššou cenovkou. Teraz tak môžu po extrémnej kvalite siahnuť i tí, ktorí majú obmedzený rozpočet. Predná kamera je doplnená jedinečnými filmovými režimami, ktoré umožňujú vytvárať autentickejšie vlogy vo filmovom štýle. Medzi ďalšie špičkové funkcie patrí jedinečný krásne zakrivený 144Hz AMOLED displej, vysoko výkonný osemjadrový procesor a 21 GB rozšírenej pamäte.

Infinix ZERO 30 5G

4K 60 snímok za sekundu: Natáčajte ako profesionál

Infinix ZERO 30 5G vás posadí do režisérskeho kresla. Dvojitý blesk Micro-slit umožňuje filmovať za všetkých svetelných podmienok. PDAF (Phase Detection AutoFocus) zaisťuje ostrý a vysoko kvalitný obsah zakaždým, či už si robíte selfie alebo nahrávate video. Infinix ZERO 30 5G sa môže pochváliť 108MP zadným fotoaparátom, ktorý poskytuje úžasne ostré fotografie pri slabom osvetlení vďaka snímaču 1 / 1.67 „a objektívu, ktorý zachytáva o 10% viac svetla než je štandardom.  Kombinuje technológie OIS a EIS, aby zaistil stabilné snímanie obrazu na fotografovanie i video. Trojitý bezstratový zoom umožňuje užívateľom vychutnať si neuveriteľné detaily na diaľku, zatiaľ čo objektív so šírkou 120° pomáha užívateľom zachytiť svet tak, ako  ho vidia.

Dizajn a displej: Zlato v ruke

Infinix ZERO 30 5G je štýlový z každého uhla. Úzky rámček 2,8 mm obsahuje ohromujúci zakrivený displej, ktorý je vybavený 60° zlatou krivkou, ktorá ponúka elegantný a ukľudňujúci  pocit v ruke. Už z továrne je displej chránený pred potenciálnym poškodením sklom Corning® Gorilla® Glass. Infinix ZERO 30 5G prichádza do Čiech a na Slovensko vo farbách Golden Hour, Rome Green a Fantasy Purple.

Vďaka rýchlej obnovovacej frekvencii 144 Hz je obrazovka a navigácia v operačnom systéme plynulá, zatiaľ čo presné 10-bitové farby DCI-P3, vysoký kontrastný pomer a špičkový jas 950 nitov prinášajú dokonalý obraz. Infinix ZERO 30 5G je tiež vybavený zvukovým systémom s dvoma reproduktormi s podporou DTS. Smartfón tiež disponuje režimom starostlivosti o zrak s certifikáciou TÜV Rheinland, ktorý chráni oči užívateľov počas doby strávenej pred obrazovkou.

smartfón Infinix ZERO 30 5G

Ďalšie funkcie
  • Infinix ZERO 30 5G obsahuje kapacitnú batériu s dlhou životnosťou 5,000 XNUMX mAh. 68W Super Charging znamená, že bez ohľadu na to, koľko času strávite natáčaním videa v rozlíšení UHD, nabitie z 1 % na 80 % prebehne len za 30 minút.
  • Infinix ZERO 30 5G je vybavený XOS 13, prispôsobenou verziou systému Android 13, ktorá obsahuje radu najnovších funkcií, vrátane aktualizovaného hlasového asistenta Folax, ktorý integruje ChatGPT. Požiadajte Folax, aby vám pomohol s volaním, fotografovaním, prehrávaním hudby, nastavením budíkov alebo dokonca plánovaním ciest. Užívatelia môžu tiež vytvárať svoje vlastné jedinečné tapety pomocou najnovšej aplikácie AI Wallpaper Generator, zatiaľ čo Smart Search umožňuje užívateľom rýchlo nájsť požadovaný obrázok z mnohých obrázkov, dokonca navrhuje podobné obrázky online. Funkcie generátora tapiet AI a inteligentného vyhľadávania budú k dispozícii prostredníctvom nadchádzajúceho upgradu OTA.
  • Infinix ZERO 30 5G ponúka rýchle odomykanie odtlačkov prstov, takže si užívatelia môžu užívať absolútnu bezpečnosť s dôverou a pohodlím.
  • Infinix ZERO 30 5G je vybavený multifunkčným NFC, ktoré umožňuje užívateľom žiť bezhotovostné nákupy v obchodoch, kaviarňach a reštauráciách a kdekoľvek práve potrebujete.
  • Odolnosť voči vode a prachu IP53 chráni ZERO 30 5G vo vlhkom počasí, zatiaľ čo kvapalinové chladenie vákuovej komory zabraňuje nežiaducemu hromadeniu tepla počas dlhšieho nahrávania.

Infinix ZERO 30 5G: Ceny a dostupnosť

Infinix ZERO 30 5G je od 8. 11. v predpredaji u vybraných partnerov. Všeobecný predaj začína 20. 11., model bude k dispozícii vo farbách Golden Hour, Rome Green a Fantasy Purple.

Cena v SR: 379 EUR

ZDIEĽAŤ