Infinix ZERO 30 5G
Vlog ako nikdy predtým: Infinix ZERO 30 5G nastavuje nové štandardy s prednou kamerou Ultra HD (4K / 60FPS) a mení trendy vo fotografovaní Vlogov

Infinix začiatkom septembra predstavila nový smartfón Infinix ZERO 30 5G. Ide o prvý smartfón vo svojej triede, ktorý je vybavený predným fotoaparátom s podporou videa Ultra HD (4K / 60FPS). Vďaka rade jedinečných funkcií na produkciu videa umožňuje Infinix ZERO 30 5G mladým ľuďom  po celom svete urobiť krok ďalej od selfie a vstúpiť do novej oblasti tvorby vysoko kvalitných vlogov.

Infinix ZERO 30 5G vznikol, aby mladým ľuďom umožnil vytvárať filmový videoobsah v Ultra HD. Skvelý predný 50MP fotoaparát podporuje nahrávanie videa 4K (3840×2160) pri úžasne plynulom 60FPS, čo je funkcia, ktorá sa obvykle nachádza len pri modeloch s vyššou cenou. Teraz tak môžu po extrémnej kvalite siahnuť i tí, ktorí majú obmedzený rozpočet. Predná kamera je doplnená jedinečnými filmovými režimami, ktoré umožňujú mladým ľuďom  vytvárať autentickejšie vlogy vo filmovom štýle. Medzi ďalšie špičkové funkcie patrí jedinečný krásne zakrivený 144Hz AMOLED displej, vysoko výkonný osemjadrový procesor a 21 GB rozšírenej pamäte.

„Infinix ZERO 30 5G umožňuje mladým ľuďom ‚zachytiť svoj vlastný príbeh‘, vložiť do ich rúk kompletnú filmovú produkciu a urobiť vlogovanie v rozlíšení Ultra HD dosiahnuteľnejším než kedykoľvek inokedy. Zdôrazňuje to náš záväzok vytvárať štýlovo navrhnuté smartfóny so špičkovými funkciami a výkonom, ktoré sú pre mladých ľudí po celom svete skutočne zmysluplné,“ povedal Leo. Chang, zástupca generálneho riaditeľa spoločnosti Infinix.

smartfón Infinix ZERO 30 5G

4K 60 snímok za sekundu: Strieľajte ako profesionál

Infinix ZERO 30 5G vás postaví posadí do režisérskeho kresla. Dvojitý blesk Micro-slit umožňuje filmovať okamih za všetkých svetelných podmienok. PDAF (Phase Detection AutoFocus) zaisťuje ostrý a vysoko kvalitný obsah zakaždým, či už robíte selfie alebo nahrávate video. Zapojte režim filmového filtra a vytvorte videoobsah s pomerom strán 2,35:1 pre autentickejší filmový vzhľad alebo použite duálne zobrazenie na zachytenie akcie z oboch strán kamery so súčasným nahrávaním videa vpredu a vzadu.

Infinix ZERO 30 5G sa môže pochváliť 108MP zadným fotoaparátom, ktorý poskytuje úžasne ostré a ostré fotografie pri slabom osvetlení vďaka snímaču 1 / 1.67 „a sklenenému objektívu, ktorý zachytáva o 10% [1] viac svetla než štandardné objektívy.  Kombinuje technológie OIS a EIS, aby zaistil stabilné snímanie obrazu pre fotografovanie i video. Trojitý bezstratový zoom umožňuje užívateľom vychutnať si neuveriteľné detaily na diaľku, zatiaľ čo objektív so šírkou 120° pomáha užívateľom zachytiť svet tak, ako ho vidia.

Dizajn a displej: Držte zlato

Infinix ZERO 30 5G je štýlový z každého uhla. Úzky rámček 2,8 mm obsahuje ohromujúci zakrivený displej, ktorý je vybavený 60° zlatou krivkou, ktorá ponúka elegantný a ukľudňujúci pocit v ruke, zatiaľ čo displej je chránený pred potenciálnym poškodením sklom Corning® Gorilla® Glass. Infinix ZERO 30 5G, navrhnutý tak, aby vám ho závideli vaši vrstovníci, je k dispozícii vo farbách Golden Hour, Rome Green a Fantasy Purple.

Vďaka rýchlej obnovovacej frekvencii 144 Hz je obrazovka a navigácia v operačnom systéme plynulá, zatiaľ čo presné 10-bitové farby DCI-P3, vysoký kontrastný pomer a špičkový jas 950 nitov znamenajú, že vy ani svet ste nikdy nevyzerali lepšie. Infinix ZERO 30 5G je tiež vybavený zvukovým systémom s dvoma reproduktormi s podporou DTS, ktorý vám pomôže znovu prežiť zvláštne okamihy s úplnými zmyslovými detailmi a čistotou. Infinix ZERO 30 5G tiež obsahuje režim starostlivosti o zrak s certifikáciou TÜV Rheinland, ktorý chráni oči užívateľov počas predĺženej doby strávenej pri obrazovke.

Vysoký výkon, pamäť a úložisko

Nahrávanie a spracovanie veľkého a vysoko snímkového videa Ultra HD vyžaduje dostatok výpočtového výkonu, systémovej pamäte a úložiska. Osemjadrový procesor MediaTek Dimensity 8020 vie skutočne veľa. Štyri jadrá 4x Performance Cortex-A78 sú zamerané na tvrdú prácu. Ďalšie 4x jadrá Cortex-A55 udržujú všetko v chode hladko a zaisťujú plynulé prepínanie aplikácií a navigáciu v užívateľskom rozhraní. Model D8020 bez námahy zvláda požiadavky nahrávania videa v rozlíšení 4K/60 snímok za sekundu a pripravuje pôdu na filmový zážitok novej generácie.

Infinix ZERO 30 5G ide ďalej než akýkoľvek iný smartfón vo svojej triede, pokiaľ ide o systémovú pamäť, obsahuje až 21 GB rozšírenej pamäte (12 GB plus 9 GB pomocou technológie fúzie pamäte). Výrazne väčšie nároky na pamäť sú nevyhnutné na zvládnutie požiadaviek 4K videa a omnoho väčšej veľkosti vytvorených súborov v porovnaní so štandardným HD a 2K videom. Na ukladanie týchto väčších videí má Infinix ZERO 30 5G značnú pamäťovú ROM 256GB, ktorá umožňuje užívateľom bez obáv nahrávať hodiny rozšíreného video obsahu v kvalite Ultra HD.

mobilný telefón Infinix ZERO 30 5G

Ďalšie funkcie

  • Infinix ZERO 30 5G obsahuje veľkú batériu s dlhou životnosťou 5,000 XNUMX mAh. 68W Super Charging znamená, že bez ohľadu na to, koľko času strávite natáčaním videa v rozlíšení UHD, užívatelia budú plne nabití počas niekoľkých minút a môžu očakávať, že nabitie z 1 % na 80 % prebehne len za 30 minút.3].
  • Infinix ZERO 30 5G je vybavený XOS 13, prispôsobiteľnou verziou systému Android 13, ktorá obsahuje radu najnovších funkcií, vrátane aktualizovaného hlasového asistenta Folax, ktorý integruje ChatGPT. Požiadajte Folax, aby vám pomohol s volaním, fotografovaním, prehrávaním hudby, nastavením budíkov alebo dokonca plánovaním ciest. Užívatelia môžu tiež vytvárať svoje vlastné jedinečné tapety pomocou najnovšej aplikácie AI Wallpaper Generator, zatiaľ čo Smart Search umožňuje užívateľom rýchlo nájsť požadovaný obrázok z mnohých obrázkov, dokonca navrhuje podobné obrázky online. Funkcie generátora tapiet AI a inteligentného vyhľadávania budú k dispozícii prostredníctvom nadchádzajúceho upgradu OTA.
  • Infinix ZERO 30 5G ponúka rýchle odomykanie odtlačkami prstov, takže si užívatelia môžu užívať absolútnu bezpečnosť s dôverou a pohodlím.
  • Infinix ZERO 30 5G je vybavený multifunkčným NFC, ktoré umožňuje užívateľom žiť bezhotovostné nákupy v obchodoch, kaviarňach a reštauráciách a kdekoľvek práve potrebujete.
  • Odolnosť proti vode a prachu IP53 chráni ZERO 30 5G vo vlhkom počasí, zatiaľ čo kvapalinové chladenie vákuovej komory zabraňuje nežiaducemu hromadeniu tepla počas dlhšieho nahrávania.

Infinix ZERO 30 5G | Ceny a dostupnosť

Nový smartfón od Infinixu sa začne predávať globálne v septembri. Predaj v Čechách a na Slovensku začne o niekoľko týždňov neskôr. Cena pre SR bude 379 €.

ZDIEĽAŤ