AVerMedia Live Streamer 311S

Praha 17. 10. 2019 – Spoločnosť AVerMedia, popredný svetový výrobca zariadení na zdieľanie herného obsahu, uvádza na trh Live Streamer 311S – BO311S. Nová sada produktov na streamovanie obsahuje strihovú kartu so schopnosťou zdieľať obsah s rozlíšením Full HD s 60 FPS, Full HD webkameru s funkciami umelej inteligencie a vysoko kvalitný mikrofón.

AVerMedia Live Streamer 311S

Livestreamer 311S – BO311S je all in one riešenie pre začínajúcich tvorcov, ktorí len zisťujú o čom je zdieľanie obsahu. Sada ponúka tri najdôležitejšie piliere na streamovanie – kartu Live Gamer MINI na záznam herných momentov, webkameru Live Streamer CAM 313, umožňujúcu zdieľať s publikom bezprostredné reakcie, a kvalitný kompaktný analógový mikrofón.

Práve zvuk je základom na zdieľanie obsahu a nie inak je tomu v novej sade. Ľahký, malý a univerzálny mikrofón Live Streamer MIC 133P prináša kvalitný zvuk prostredníctvom kardioidnej charakteristiky a 3,5mm jack konektora.

„Nikdy nebolo ľahšie splniť si sen a stať sa streamerom, Live Streamer 311S – BO311S ponúka  tvorcom all in one riešenie“ hovorí Eddie Chen, produktový manažér AVerMedia, a dodáva: „Začínajúci streameri teraz môžu vďaka tejto sade jednoducho a intuitívne vytvárať zaujímavý obsah vo Full HD rozlíšení a so štúdiovou kvalitou zvuku.“

K dispozícii sú tiež zadarmo dodávané pluginy AVerMedia StreamEngine a CamEngine, ktoré podporujú aplikácie tretích strán, ako sú Streamlabs OBS, OBS a XSplit. Integrovaný H.264 hardvérový enkodér pri použití so StreamEngine zaisťuje nulové vyťaženie procesora počítača. CamEngine plugin mení webkameru na interaktívne zariadenie s umelou inteligenciou umožňujúcou zmenu filtra, korekciu farieb i pridanie rôznych rámčekov a samolepiek.

AVerMedia ponúka ďalej aplikáciu RECentral, umožňujúcu súbežné vysielanie na rôznych platformách vrátane YouTube, Twitch a Facebook. Aplikácia podporuje nastavenie jednotlivých vrstiev pre webkameru, logá a nastavenie rôznych rozlíšení a dátového toku pre každé vysielanie zvlášť z jediného počítača.

AVerMedia Live Streamer 311S – BO311S je na trhu za odporúčanú koncovú cenu 5 399 Kč v Českej republike a 209,90 Eur na Slovensku.

Tlačová správa

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here