Philips A7607

Nové slúchadlá, soundbary a produkty Philips Fidelio Home Sound prinášajú najširší výber a výnimočný výkon, pričom stále zostávajú jednoduché na používanie

  • Bezproblémové ozvučenie domácnosti: Jednoduchá inštalácia a skladanie AV systému v celom rade AV a TV Philips – na základe 24-bitového/192khz pripojenia DTS Play-Fi do viacerých miestností a ovládania prostredníctvom intuitívnej aplikácie Philips Sound.
  • Unikátny reproduktor Fidelio FS1 sa pripája k nedávno predstaveným novinkám – soundbaru FB1 a subwooferu FW1 – ktoré už stihli získať prestížne ocenenie EISA. Možno ho použiť ako trojpásmový mono reproduktor alebo ho spárovať ako stereo, prípadne ako satelitný reproduktor Dolby Atmos.
  • Reproduktor FS1 môže fungovať aj ako rozšírený ľavý a pravý kanál, keď je pripojený ku kompatibilnému televízoru Ambilight a funguje ako stredový zvukový kanál
  • Integrované LED svetlá pomáhajú reproduktoru FS1 šíriť Ambilight efekt ďalej do miestnosti.
  • Nový rad štyroch soundbarov Philips TAB8907/8507/7807 a 7207 poskytuje vynikajúci výkon a špecifikácie so širokou škálou AV možností.
  • Ďalším špecializovaným športovým modelom sú slúchadlá A7607 s odhalenými ušami a vedením zvuku cez spánkovú kosť. Ich dizajn bol doladený vďaka podnetom od športovcov z tímu Jumbo Visma.
  • Technológia vedenia cez spánkové kosti bola rozšírená na inovatívne špecializované detské slúchadlá K4607 – deti vďaka nim aj pri učení nestrácajú prehľad o svojom okolí.
  • Vysokokvalitné slúchadlá H8507 ponúkajú vynikajúcu kvalitu na prácu aj na zábavu, či už doma alebo na cestách do práce.

 

TAA7607

Bratislava, 31. augusta 2022 – Spoločnosť TP Vision predstavuje široký výber slúchadiel, soundbarov a reproduktorov Philips Sound s prvotriednym výkonom a jednoduchým ovládaním aj inštaláciou prostredníctvom aplikácie Philips Sound. Medzi novinky spomedzi AV produktov patria štyri nové soundbary Philips, všestranný reproduktor Fidelio FS1 a tri nové modely slúchadiel, každé určené špecifickému publiku: športový model s vedením cez spánkovú kosť, špecializované detské slúchadlá s vedením cez spánkovú kosť a vysokokvalitné domáce/počítačové slúchadlá na prácu aj zábavu.

Flexibilný Philips Fidelio

Flexibilný Philips Fidelio

Nový Fidelio Home Sound System si už získal pochvalné ohlasy u kritikov, a to ako u milovníkov hudby, tak u filmových fanúšikov. Model FB1 so špecifikáciou 7.1.2 dokonca nedávno získal prestížne ocenenie EISA 2022/23 za najlepší integrovaný soundbar.

K soundbaru FB1 a subwooferu FW1 sa pripája nový reproduktor FS1, ktorý ponúka rovnakú kombináciu prvotriedneho dizajnu, materiálov a výkonu s jednoduchou inštaláciou a úplnou flexibilitou pri zostavovaní systému.

Reproduktory FS1 v kompaktnej skrinke kombinujú 1″ výškový reproduktor, zhora namontovaný 2,5″ uhlový reproduktor, 3,5″ basový reproduktor s dvoma pasívnymi žiaričmi a osvetlenie LED pre zabudovaný Ambilight.

Zaujímavosťou je, že FS1 možno používať ako trojpásmový reproduktor – buď ako samostatnú jednotku alebo v stereo páre – vďaka tomu, že obsahuje výškový reproduktor, stredovýškový reproduktor a basový reproduktor, alebo sa automaticky prepne do dvojpásmového režimu plus špecializovaný reproduktor Dolby Atmos, keď sa používa ako satelit AV systému.

Reproduktor FS1 možno použiť aj ako rozšírený ľavý a pravý zvukový kanál, keď v spojení s kompatibilným televízorom Ambilight funguje ako stredový kanál, ktorý zachováva presné dialógy a zároveň výrazne rozširuje zvukovú scénu.

AV systém Fidelio, založený na oceňovanej vysokokvalitnej technológii DTS® Play-Fi® pre viaceré miestnosti, ponúka viacero možných variantov soundbaru FB1, subwoofera FW1 a reproduktora FS1 až po kombináciu ponúkajúcu výkon 7.2.4, pričom systém vždy automaticky rozpozná zahrnuté produkty a optimalizuje ich výkon.

Soundbar Fidelio FB1 bude na Slovensku v predaji od novembra 2022 za odporúčanú maloobchodnú cenu 899,99 eur.
Subwoofer Fidelio FW1 bude na Slovensku v predaji od októbra 2022 za odporúčanú maloobchodnú cenu 549,99 eur.
Reproduktor Fidelio FS1 bude na Slovensku v predaji od októbra 2022 za odporúčanú maloobchodnú cenu 329,99 eur.

FIDELIO FS1

Soundbar pre všetky druhy scenárov

Nový rad Philips Soundbar ponúka štyri modely od modelu B7207 so sústavou 2.1 až po B8907 so sústavou 3.1.2, ktoré poskytujú najširšie možnosti na zlepšenie zvuku televízora.

Všetky nové soundbary ponúkajú vysoký výkon, bezdrôtové subwoofery, možnosť montáže na stenu a všetky po prvýkrát obsahujú výškové reproduktory s bočným vyžarovaním pridané do ľavého a pravého kanála. Trojica soundbarov s najvyššou kategóriou má vyhradený stredový kanál, ktorý pomáha zachovať krištáľovo čisté dialógy a zároveň vytvára mimoriadne širokú zvukovú scénu.  Zároveň tiež umožňuje kompatibilitu s Dolby Atmos a pripojenie HDMI eARC s priechodom 4K.

Najvyšším modelom z nového radu soundbarov je B8907 s pôsobivým výkonom 720 W a vyhradenými výškovými reproduktormi Dolby Atmos na vytvorenie skutočne pohlcujúceho filmového zvuku, zatiaľ čo pripojenie DTS Play-Fi umožňuje rozšíriť výkon 3.1.2 na 5.1.2 prostredníctvom pridania zadných reproduktorov kompatibilných s DTS Play-Fi.

Ďalším modelom v rade je soundbar B8507, ktorý je ideálnym doplnkom televízora Philips „The One“ a má podobnú koncepciu: obsahuje všetky základné funkcie a možnosti pripojenia v kombinácii s vynikajúcim zvukovým výkonom, a to za veľmi výhodnú cenu. Model B8507 je kompatibilný s technológiami Dolby Atmos a DTS Play-Fi a má skvelý výkon 600 W.

Tretím zo soundbarov 3.1 je model B7807, ktorý je opäť vybavený vyhradeným stredovým kanálom, prídavnými výškovými reproduktormi, 8″ bezdrôtovým subwooferom, kompatibilitou s Dolby Atmos, ovládaním Philips Easylink a pôsobivým výkonom 620 W.

Posledným modelom z nového radu je model B7207 so systémom 2.1, ktorý ponúka maximálny výkon 520 W, kompatibilitu s Dolby Digital, pripojenie HDMI ARC a prídavné bočné výškové reproduktory, vďaka čomu je ideálny v prípade, že začínate experimentovať s možnosťami vylepšenia televízneho zvuku.

Soundbar TAB8907 bude na Slovensku v predaji od januára 2023 za odporúčanú maloobchodnú cenu 659,99 eur.
Soundbar TAB8507 bude na Slovensku v predaji od januára 2023 za odporúčanú maloobchodnú cenu 499,99 eur.
Soundbar TAB7807 bude na Slovensku v predaji od januára 2023 za odporúčanú maloobchodnú cenu 419,99 eur.
Soundbar TAB7207 bude na Slovensku v predaji od januára 2023 za odporúčanú maloobchodnú cenu 274,99 eur.

športové slúchadlá A7607

Nové slúchadlá – Pridajte sa k tímu

Nové bezdrôtové športové slúchadlá A7607 s odhalenými ušami a vedením zvuku cez spánkové kosti sú už druhým modelom (po už ohlásenom a čoskoro uvedenom modeli A7507 TWS s hybridným ANC), na ktorom spoločnosť Philips Sound spolupracovala s tímom Jumbo Visma. Výsledný dizajn totiž vznikol aj vďaka pripomienkam športovcov z popredného svetového cyklistického a korčuliarskeho tímu.

Model A7607 s krytím IP66 odolným voči prachu a vode je prvým modelom s odhalenými ušami od spoločnosti Philips, ktorý obsahuje mikrofón s vedením cez spánkové kosti, ktorý prakticky eliminuje vietor a iné nepríjemné zvuky v pozadí, takže hovory na cestách sú vždy krištáľovo čisté.

Doba prehrávania je pôsobivých deväť hodín, pričom ďalšia hodina je k dispozícii už po 15 minútach nabíjania cez magnetický nabíjací port odolný voči vlhkosti.

Konštrukcia s odhalenými ušami poskytuje vynikajúci hudobný výkon a zároveň bezpečnosť, pretože počujete okolie. K bezpečnosti prispieva aj integrovaný červený LED pásik  v zadnej časti rámu, ktorý je v noci lepšie viditeľný.

Slúchadlá A7607 budú na Slovensku v predaji od septembra 2022 za odporúčanú maloobchodnú cenu 199,99 eur.

Aj pre deti

Spoločnosť Philips Sound už teraz patrí k popredným výrobcom slúchadiel s odhalenými ušami a vedením zvuku cez spánkové kosti a pokračuje s rozširovaním radu aj na produkty pre deti, keďže táto technológia je ideálna aj pre túto vekovú kategóriu. Výsledkom toho je nový model slúchadiel K4607, špecializovaný práve na detských milovníkov hudby.

Úplne otvorená konštrukcia slúchadiel K4607 chráni citlivé uši pred vysokou hlasitosťou a umožňuje deťom počuť svoje bezprostredné okolie aj viesť rozhovory – ideálne aj s rodičmi – a zároveň im umožňuje pokračovať v počúvaní, ktoré môže vďaka zabudovanému mikrofónu zahŕňať aj učenie na diaľku.

Rozhranie Bluetooth 5.2 zaručuje vynikajúcu konektivitu a ponúka dobrú kvalitu zvuku a výdrž batérie s viac ako piatimi hodinami prehrávania. Otvorená konštrukcia a nastaviteľná nákrčná časť tiež spoločne poskytujú dobré a bezpečné uchytenie bez obvyklého rizika uvoľnenia alebo straty slúchadiel pri pohybe. Obmedzenie hlasitosti a ovládanie aplikácie zaručujú bezpečné používanie so vzdialeným monitorovaním používania slúchadiel.

Slúchadlá K4607 budú na Slovensku v predaji od novembra 2022 za odporúčanú maloobchodnú cenu 99,99 eur.

Hybrid – práca a relax

Model H8507 bol navrhnutý pre mnohých spotrebiteľov, ktorí si zvolili nový hybridný spôsob práce: dochádzajú do kancelárie, ale zároveň trávia čas aj prácou z domu a chcú, aby jediné slúchadlá boli odpoveďou na sústredenie pri práci i na zábavu.

Výnimočná kvalita zvuku bez ostrých tónov poslúži ako na kvalitné zvukové hovory, tak aj na počúvanie hudby alebo sledovanie filmov, a to  vďaka na mieru vyrobeným 40 mm meničom a systému Noise Cancelling Pro. Vďaka odnímateľnému mikrofónu vás ľudia budú počuť tiež s dokonalou čistotou.

Predpripojený Bluetooth umožňuje jednoduchý prenos medzi počítačmi, zatiaľ čo viacbodové pripojenie umožňuje pripojenie k počítaču aj telefónu súčasne, aby ste mohli ľahko prepínať medzi hudbou a hovormi a nemuseli sa znova pripájať.

Výdrž batérie je veľkorysých 55 hodín a voliteľná červená kontrolka informuje rodinu alebo kolegov, že ste zaneprázdnení telefonovaním.

Slúchadlá H8507 budú na Slovensku v predaji od septembra 2022 za odporúčanú maloobchodnú cenu 199,99 eur.

ZDIEĽAŤ