detský bezpečnostný pás Smart Kid Belt

Bezpečnosť detí  je pre  rodičov prvoradá.  Deti vozíme v detských autosedačkách rôznych veľkostí a typov podľa veku a potrieb dieťaťa. Avšak usadiť dve či tri deti do auta na zadné sedadlá pomocou autosedačiek je v niektorých prípadoch problém. Rovnako pri viacerých autách v jednej domácnosti sa zväčša kupuje viac autosedačiek, aby sa jedna autosedačka nemusela neustále prekladať z auta do auta.

detský bezpečnostný pás Smart Kid Belt

Riešením týchto problémov je detský bezpečnostný pás Smart Kid Belt ako bezpečná alternatíva k autosedačkám pre staršie deti distribuovaný na slovenskom a českom trhu spoločnosťou elem6 s.r.o. (www.detskypas.cz).

Detský bezpečnostný pás Smart Kid Belt je určený pre deti vo veku od 4 do 12 rokov s hmotnosťou 15 – 36 kg. Samotný bezpečnostný pás má minimálnu hmotnosť 120 gramov. Čo  sa týka prevedenia a konštrukcie, použité materiály sú porovnateľné s bezpečnostným  pásom v aute a plastovými úchytmi mnohých autosedačiek.

detský bezpečnostný pás Smart Kid Belt

Balenie

alternatíva k autosedačke Smart Kid Belt

V balení po otvorení krabice nájdeme detský bezpečnostný pás Smart Kid Belt, podrobný návod na použitie a homologizačnú kartičku.

homologizačná kartička

Návod obsahuje inštrukcie na upevnenie pásu. Sú znázornené miesta,  kde sa pás smie použiť pre dieťa a taktiež upozornenie, kde detský pás nie je vhodné či zakázané použiť.

Použitie

Manipulácia s pásom je jednoduchá, stačí ho pripevniť na aktuálny pás v aute pomocou plastových spôn podľa pokynov výrobcu.

Používaním detského pásu sa uvoľní miesto na zadných sedadlách, vďaka čomu si staršie deti  môžu pohodlnejšie sadnúť vedľa seba a všetky budú bez problémov pripútané. Smart Kid Belt sa prispôsobuje výške dieťaťa a poslúži tak dlhú dobu. Rovnako je vhodný i pre dospelých nízkeho vzrastu.

Smart Kid Belt

Detský bezpečnostný pás Smart Kid Belt je ľahký s minimálnymi rozmermi, a tak je veľmi dobre prenosný a skladný. Vďaka tomu je využiteľný všade. Kedykoľvek ho môžete použiť v taxíku či prenajatom aute na dovolenke alebo na fakultatívnom výlete v autobuse a vaše dieťa bude bezpečne pripútané, pričom nemusíte nosiť so sebou autosedačku či ju neustále prehadzovať z auta do auta. Šetríte ním miesto a vystačíte si s ním počas rastu dieťaťa bez neustáleho kupovania väčších či viacerých sedačiek.

Vďaka praktickému využitiu detského bezpečnostného pásu Smart Kid Belt si ho určite mnohí rodičia obľúbia a stane sa stálou súčasťou výbavy automobilu, dovolenkovej batožiny či kabelky.

Smart Kid Belt

Martin Morávek

ZDIEĽAŤ