LIVARNO Home herná stolička

Značka LIVARNO Home priniesla na slovenský trh novú zaujímavú hernú stoličku s ergonomickým operadlom s integrovanou opierkou hlavy. Stolička sa nesie v duchu  športového dizajnu a charakterizuje ju čierno-modrá farba. V našej redakcii techvia.sk sme ju zmontovali a vyskúšali. Stolička je určená iba do obytného priestoru.

LIVARNO Home herná stolička

Opis

Rozmery stoličky sú cca 68,5 x 65,2 x 124,5-134 cm (D x Š x V). Jej hmotnosť predstavuje cca 15,5 kg. Samotná stolička je vyrobená z plastu, nylonu a polyesteru a má textilný poťah s jednoduchou údržbou. Nosnosť tejto hernej stoličky je maximálne 110 kg.

Na stoličke sa samozrejme nachádzajú opierky na ruky, ktoré sú výškovo nastaviteľné. Opierky na ruky majú cca 6 výškových polôh, v ktorých si ich môžete nastaviť. V redakcii sme namerali, že najvyššia poloha predstavuje cca 20 cm a najnižšia cca 12 cm. Samozrejmosťou je aj plynulo nastaviteľná výška sedenia, pričom pri najvyššej pozícii sme namerali cca 56 cm a pri najnižšej pozícii cca 45 cm od podlahy. Na stoličke si môžete individuálne nastaviť aj odpor hojdacieho mechanizmu, podľa výrobcu maximálne do 108°. Po našom zmeraní to predstavuje 4 polohy sklonu operadla. Stolička disponuje aj nastaviteľným čalúnením hlavy a driekovej chrbtice, ktoré optimalizujú pohodlie pri sedení. Opierky na hlavu a driekovú chrbticu sa jednoducho a rýchlo montujú na stoličku pomocou pásu s prackami.

LIVARNO Home

Obsah balenia

Stolička sa dodáva v rozloženom stave. V balení sa nachádza stojan spolu s kolieskami, odpružený stĺpik na polohovanie výšky sedenia, páčka na nastavenie výšky sedenia, opierky na ruky, páčka na polohovanie opierky chrbta, krytky na páčky polohovateľnosti opierky chrbta a na šróbiky v krytkách, samotné sedadlo a opierka chrbta, opierky na hlavu a driekovú chrbticu, montážny materiál a podrobný montážny návod. Všetky šróbiky na montáž stoličky sú rovnaké a na celú montáž potrebujete iba imbusový kľúč, ktorý sa nachádza v balení.

LIVARNO Home herná stolička

LIVARNO Home herná stolička

Záver

Hernú stoličku od značky LIVARNO Home zaraďujeme do vyššej strednej triedy spomedzi herných stoličiek. Určite vyzdvihujeme veľmi jednoduchú montáž a jednotné šróbiky na montáž stoličky. Farebne je stolička taktiež veľmi pekná a zaujímavá. Je polohovateľná a to je ďalšie plus. Stolička je pohodlná a zároveň aj celkom ľahká. Túto hernú stoličku od značky LIVARNO Home môžete nájsť na oficiálnej stránke www.lidl.sk, kde jej suma je 169,00 €.

Martin Morávek

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here