mikrofón Creative LIVE! Mic M3

Spoločnosť Creative príjemne prekvapila svojich fanúšikov stolovým mikrofónom s označením Creative LIVE! Mic M3, vychytávkou vo výbornej kvalite a prijateľnej cene.

mikrofón Creative LIVE! Mic M3

Dizajn

Mikrofón Creative LIVE! Mic M3 je vyhotovený v tvare valca čiernej farby s tromi tlačidlami  na prispôsobenie nastavení mikrofónu. Na zadnej strane sa nachádza otočné koliesko na nastavenie polarity snímania zvuku, ktorými mikrofón disponuje. Jedná sa konkrétne o kardioidnú používanú na monológy a všesmerovú vzorku používanú na rozhovor 2-3 osôb. Spredu nájdeme koliesko nastavenia hlasitosti na takzvané počutie sa v reálnom čase za pomoci slúchadiel, takže budete počuť každú nezrovnalosť vo zvuku, vďaka čomu môžete napraviť chybu hneď počas streamu či nahrávania. Pod kolieskom počutia v reálnom čase sa nachádza tlačidlo vypnutia/zapnutia snímania zvuku. O zapnutí či vypnutí snímania mikrofónom vás informuje kontrolka nad tlačidlami. Pokiaľ svieti kontrolka na modro, vaši sledovatelia vás budú bez problémov počuť, pričom červená farba svetla znamená vypnutie snímania zvuku.

vlogerský mikrofón Creative LIVE! Mic M3

Pripojenie

Pripojenie mikrofónu  je veľmi jednoduché pomocou 1,5 m kábla na jednej strane zakončenom s Micro USB, ktorý sa zapája zospodu mikrofónu a na druhej strane je klasické USB do vášho PC. Po pripojení do PC sa mikrofón okamžite aktivuje a pripojí k PC. Zospodu mikrofónu môžeme okrem portu Micro USB nájsť aj port pre 3,5mm jack, ktorý je predovšetkým určený na slúchadlá na počutie sa v reálnom čase.

mikrofón Creative LIVE! Mic M3

Obsah balenia

V balení sa okrem mikrofónu Creative LIVE! Mic M3 a prenosového kábla nachádza aj pop-filter na redukciu praskania, najmä pri vyslovovaní písmeniek B, P, T a D a taktiež aj podstavec  spolu s ohybným kĺbom. Podstavec  mikrofónu je dosť ťažký, vďaka čomu je riziko prevrátenia veľmi nízke.  Výhodou mikrofónu je jeho spratnosť a použitie štýlom Plug & Play. Pokiaľ však už máte svoj statív na mikrofón, ale chcete meniť len mikrofón, nie je to problém. Zospodu mikrofónu sa nachádza závit typu ¼-20UNC, vďaka ktorému ho pripojíte na takmer každý bežne dostupný statív.

mikrofón Creative LIVE! Mic M3

Audio

Zvuk mikrofónu Creative LIVE! Mic M3 môžete zhodnotiť sami podľa nasledujúceho videa.

techvia.sk

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here