BISSELL CrossWave C3 Select

Mnohí z nás vcelku ocenia okolo seba čisté prostredie, či už doma alebo v kancelárii. Našťastie v súčasnosti je k dispozícii mnoho praktických a spoľahlivých pomocníkov, ktorí výrazne znížia našu námahu a zvýšia niekoľkonásobne výkon. Jedným z nich je aj vysávač BISSELL CrossWave C3 Select. Ide o kombinovaný vysávač 3 v 1. Zariadenie je schopné vysávať, vytierať a zároveň sušiť podlahu. A to už znie celkom dobre, však?

BISSELL CrossWave C3 Select

BISSELL CrossWave C3 Select si vie poradiť s kobercami, rohožami, dlažbami, parketami drevenými či laminátovými.

BISSELL CrossWave C3 Select

Z hľadiska dizajnu BISSELL CrossWave C3 Select je tyčový vysávač s rotačnou kefou. Po rozbalení škatule vidíme, že vysávač je rozložený na dve časti. Samotné ovládanie a prepínanie režimov vysávania sa nachádza na rukoväti. Produkt má výkon 560 W. Napájanie je z elektrickej siete pomocou kábla, ktorého dĺžka je 7,5 m. Výrobca pri vysávaní udáva hlučnosť 80 dB. BISSELL CrossWave C3 Select čistí, odstraňuje nečistoty na koberci formou suchého vysávania do zbernej nádobky. V prípade, že použijeme aj mokré čistenie, tak sa špiny zbierajú do tej istej zbernej nádobky, v ktorej sú už predošlé nečistoty.

BISSELL CrossWave C3 Select

Produkt na dokonalé čistenie používa oddelené nádobky na vodu. Jedna je určená na čistú vodu a druhá na znečistenú povysávanú vodu. Aby bolo čistenie povrchov čo najdokonalejšie, vysávač disponuje rotačnou kefou, ktorá sa nachádza v zberacom mechanizme. BISSELL CrossWave C3 Select má dobre spracované dávkovanie vody a taktiež zábrany voči nežiaducemu kvapkaniu vody. Pri čistení je kefa mokrá, preto pri odkladaní vysávač pokladáme na odkladaciu podložku, ktorá je súčasťou balenia.

vysávač BISSELL CrossWave C3 Select

Tyčový vysávač BISSELL CrossWave C3 Select si poradí so špinou na rôznych typoch povrchu. Rotačná kefa pomáha k dokonalejšiemu odstráneniu nečistôt. Zariadenie okrem klasického vysávania povrchu čistí podlahy aj na mokro, takže ich pri vysávaní zároveň vytierame. Pri vytieraní ostávajú jemné šmuhy, ktoré je možné odstrániť tým, že po povrchu viackrát prechádzame.

vysávač BISSELL CrossWave C3 Select

Hmotnosť produktu je cca 5 kg, čo zrejme trochu pocítite pri dlhšom vysávaní či vytieraní povrchu. Určite po použití oceníte, že BISSELL CrossWave C3 Select disponuje funkciou samočistiaceho cyklu, ktorý vyčistí valec s kefou a taktiež vnútro vysávača.

Dávkovanie vody sa spúšťa manuálne pomocou tlačidla umiestneného na spodnej strane rukoväte. Z praktického hľadiska to hodnotím ako nie práve najlepšie riešenie, keďže pri vysávaní sa mi viackrát stalo, že som pri držaní stlačil omylom aj spustenie dávkovania vody. Možno ide len o zvyk, ale musel som si na to dávať pozor.

vysávač BISSELL CrossWave C3 Select

Ešte k funkcii rotačnej kefy by som podotkol, že rotačná kefa funguje, keď je vysávač pri používaní vo vzpriamenej polohe. Akonáhle vysávač sklopíte pri vysávaní priestorov napríklad pod skrinkou alebo posteľou, pričom zariadeniu zmenšíte uhol voči podlahe, rotačná kefa sa vypne.

vysávač BISSELL CrossWave C3 Select

Celkovo tyčový vysávač BISSELL CrossWave C3 Select hodnotím kladne. Je to veľmi praktické a pohodlné zariadenie na rýchle každodenné upratovanie  či na upratanie prípadnej nehody počas párty. Nemusíte tak behať s metlou, handrou a vedrom pred kamarátmi či inou návštevou.

vysávač BISSELL CrossWave C3 Select

Martin Morávek

 

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here