jedinečný podvodný skúter White Shark MIX

Hoci je leto ešte stále v nedohľadne, spoločnosti, akou je napríklad SUBLUE TECH, už teraz usilovne pracujú, aby nám o niekoľko mesiacov ponúkli to najlepšie zo sveta vodných športov, jachtingu či potápania.

Profesionálny zážitok z rýchlosti plávania

Stačí, aby ste boli začiatočníkom a MIX vám umožní plávať ako šampión. Skúter je vybavený výkonným pohonným systémom, ktorý sa skladá z dvoch samostatne fungujúcich, no rovnomerne výkonných vrtuliek. White Shark (biely žralok) má výkon 520 W a pod vodou vás poženie rýchlosťou 5 km/h. Jeho kompaktné rozmery a výkon vám umožnia zaplávať si naozaj rýchlo a spotrebovať pri tom čo najmenej svojej energie.

Kompaktné rozmery a slušná výdrž

Či sa rozhodnete zobrať si White Shark MIX na miestne štrkovisko alebo na dovolenku, nemusíte sa obávať že to bude prvá a posledná vec, ktorú zmestíte do vášho auta. Rozmery 46,2 x 22,8 x 14,9 cm a najmä hmotnosť len 2,9 kg s batériou vám umožnia vziať si tento najmenší podvodný skúter na svete kdekoľvek ho budete potrebovať. MIX je navrhnutý tak, aby vás za žiadnych okolností neťahal ku dnu a obe vrtuľky sú od vás oddelené ochrannou konštrukciou, aby sa predišlo akýmkoľvek zraneniam. Spoločnosť SUBLUE dokonca poukazuje na to, že skúter môžete vo vode bez obáv pustiť z rúk a on sa nevydá na cestu k morskému dnu. Celkom šikovné, no nie?

Pokračovanie článku pod reklamou: Smartfón BlackBerry nielen pre business uživateľa
smartfón BlackBerry KEYone
Výmena batérie a vodeodolnosť?

Áno, ak ste si mysleli, že ani samotnej batérii voda neuškodí, mali ste pravdu. Je navrhnutá tak, aby aj pri manipulácii pod vodou a nečakanom otvorení krytu v mokrom prostredí ostala stále funkčná a nepoškodená. Výmena batérie za druhú alebo jej vyňatie zo zariadenia trvá niekoľko sekúnd a je celkom jednoduché. Jedno nabitie batérie vydrží 30 minút plávania pri maximálnom zaťažení a odolá tlaku vody až do hĺbky 40 metrov. Táto informácia určite poteší nejedného amatérskeho hľadača pokladov.

O aktuálnych novinkách a o spustení predaja vás budeme priebežne informovať.

video: názorná ukážka

redakcia techvia.sk