tlačiarenský stroj Xerox Baltoro

Bratislava, 10. júla 2019 – Spoločnosť Xerox uvádza na trh Xerox Baltoro TM HF Inkjet Press. Ide o prvý tlačiarenský stroj vo svojej triede, ktorý používa automatizovanú inteligenciu a zaisťuje skutočnú HD (High-Definition) kvalitu obrazu. Umožňuje produktívne a vo vynikajúcej kvalite tlačiť veľkoobjemové a transakčné zadania do tlače, vysoko kvalitné direct maily a katalógy. Túto platformu ponúka Baltoro HF ako prvý tlačiarenský stroj od Xeroxu.

U Baltoro HF sme využili to najlepšie z našich technológií iGen® a High Fusion. Výsledkom je revolučná platforma, ktorá sa rozširuje do komerčného tlačového prostredia a podporuje vysoko kvalitnú produkciu s ekonomikou podobnou ofsetovej tlači, “ uviedla Tracey Koziol, seniorná viceprezidentka spoločnosti Global Offerings Xerox. „Samotné navrhovanie a výroba Baltoro HF nám dáva schopnosť platformu neustále vyvíjať čo najrýchlejším tempom.“

Produktivita na maximum

Vo svojom jadre je Baltoro HF jediný stroj, ktorý používa automatickú inteligenciu k optimalizácii a udržiavaniu kvality farieb a obrazu, a tiež k vlastnej korekcii v reálnom čase. Automatizovaná inteligencia tlače spolu s atramentom High Fusion a atramentovými hlavami rady Xerox High Fusion W-Series prináša skutočnú kvalitu obrazu s vysokým rozlíšením 1 200 x 1 200 dpi, a to bez nutnosti pred tlačou povrchovo upravovať médiá. Odstránením potreby povrchovej úpravy sa znižujú prevádzkové náklady, spotreba energie a celkové náklady na zaobstaranie stroja.

Nový archový atramentový tlačový stroj Xerox Baltoro HF ponúka HD kvalitu tlače na natierané médiá bez nutnosti predchádzajúcej povrchovej úpravy. Nový typ atramentu HF sa už osvedčil v tlači z role a teraz po novom rozširuje možnosti v archovej tlači,“ povedal Petr Jetel, produktový manažér Xerox ČR.

Rýchlosť Baltoro HF spolu s najširšou tlačovou oblasťou vo svojej triede umožňuje zvýšiť produktivitu klientov o viac ako 115 percent. Produkčné tlačové workflow Xerox FreeFlow® Core automatizuje časovo náročnú predtlačovú prácu, zatiaľ čo server Xerox FreeFlow umožňuje klientom pridávať nové úlohy aj v priebehu tlače.

Tlačová správa