Xerox Iridess Production

Bratislava, 28. mája 2019 – Produkčný stroj Xerox Iridesse TM získal najvyššie ocenenie Európskej asociácie pre digitálnu tlač (European Digital Press Association – EDP) za inovácie v oblasti digitálnej produkcie, konkrétne v kategórii hárkových tlačových strojov.

Xerox Iridesse je jediným digitálnym tlačovým strojom, ktorý je schopný s vysokou presnosťou tlačiť až šesť farieb v jedinom priechode so schopnosťou vylepšovať výstup dekorativnymi metalickými, priehľadnými a bielymi atramentami. Digitálnym tlačiarňam tak poskytuje viac možností v oblasti samotného designu a umožní tlač atraktívnych tlačových aplikácií aj v malých nákladoch.

Produkční stroj Iridesse bol EDP vybraný a v stredu 15. mája 2019 v rámci najväčšej európskej výstavy zameranej na špecializovanú tlač, FESPA Global Print Expo v Mníchove, ocenený za úspech v troch odvetviach – náklady, efektivita a kvalita.

Xerox Iridess Production

Pre nás, ako kreatívnu brand agentúru, sú najväčšou prednosťou naše myšlienky,“ hovorí Ben Glazier z kreatívnej agentúry Glazier Design. „Xerox Iridesse nám ponúka škálu možností, ako preniesť nové a čerstvé myšlienky k módnym spoločnostiam, obchodníkom a ďalším podnikateľom. Ponúka fantasticky rychly čas obratu, ktorý nám umožňuje vykonávať rýchlu a efektívnu prácu, našim klientom tak šetríme čas a peniaze.“

Jedným z prvých klientov, ktorí Iridesse otestovali, bola londýnska spoločnosť IPW1. Po úspešnom testovaní nasledovala inštalácia tlačiarní Iridesse po celej Európe, vrátane popredných britských komerčných poskytovateľov tlače Hickling & Squires a Hobs Repro, talianskej Furlan Grafica, španielskych Adaequo a ByPrint Madrid, švajčiarskych ILG Druck a Printsalon v Beneluxe.

Iridesse je inováciou od Xeroxu na plný plyn,“ hovorí Tracey Koziol, seniorná viceprezidentka Global Offerings spoločnosti Xerox. „Tento produkčný stroj dáva designérom a digitálnym poskytovateľom tlače schopnosti rozlišovať jednotlivé ponuky a rozširovať biznis pomocou viacerých funkcií, lepšej kvality a väčšej flexibility pri nižších nákladoch.“

Tlačová správa

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here