Xerox AltaLink® C8100

Spoločnosť Xerox predstavila nové multifunkčné tlačiarne Xerox AltaLink® C8100 a Xerox AltaLink B8100, ktoré lepšie podporujú dnešné flexibilné pracovné prostredie a pomáhajú spoločnostiam urýchliť ich digitálnu transformáciu s pomocou prístupu k ekosystému aplikácií ConnectKey®.

Séria AltaLink 8100 okrem možností tlače pomáha urýchliť digitalizáciu na pracovisku s pomocou ultra rýchleho skenovania až 270 obrázkov za minútu a optického rozpoznávania znakov, vďaka ktorému klienti získajú hodnotnejšie informácie. V kombinácii s aplikáciami ConnectKey, vrátane pripojenia k najobľúbenejším cloudovým riešením, môžu tieto tlačiarne podporovať jednu z kľúčových oblastí, na ktorú sa spoločnosti zameriavajú pri prechode do digitálneho prostredia. Podľa nedávneho globálneho prieskumu Budúcnosť práce od spoločnosti Xerox 34 % podnikov urýchľuje plány digitálnej transformácie v dôsledku COVID-19.

„Technológia ConnectKey dokáže transformovať tlačiarne AltaLink C8100/B8100 na plnohodnotného asistenta digitálneho pracoviska. Moderné podniky dnes musia urýchliť digitálnu transformáciu,“ hovorí Tracey Koziol, viceprezidentka spoločnosti Global Offerings, Xerox. „Užívateľské rozhranie podobné tabletu umožňuje jednoduchú interakciu. Zároveň si ale používateľ môže zvoliť tlač z mobilného zariadenia. Títo asistenti na pracovisku spájajú fyzický a digitálny svet s inovatívnymi aplikáciami, ako je prevod najnáročnejšieho ručného písania na editovateľné textové dokumenty, automatické redigovanie dokumentov pre súkromné informácie, a dokonca vytváranie zvukových súborov z textu,“ dodáva Koziol.

Xerox AltaLink® B8100

Podľa spoločnosti Quocirca je inteligentné multifunkčné zariadenie pre digitálnu transformáciu úplne kľúčové, pretože poskytuje prístup k službám a systémom mimo digitalizáciu, a do zložitejšej automatizácie obchodných procesov a pracovných postupov.

Najvyspelejšou inteligentnou multifunkčnou platformou je Xerox ConnectKey,“ hovorí Louella Fernandes, riaditeľka spoločnosti Quocirca. „Multifunkčné zariadenia s Xerox ConnectKey podporujú mnoho cloudových a mobilných digitálnych pracovných tokov podporovaných širokým ekosystémom aplikácií Xerox a aplikácií tretích strán. Galéria aplikácií Xerox sa navyše stáva stále lepšou cez rozširujúci sa počet aplikácií a zväčšujúcu sa podporu vývojárov,“ dodáva Fernandes.

Flexibilnejšia pracovná sila prináša aj zvýšené obavy o bezpečnosť. Spoločnosti Xerox spolupracujú s poprednými odborníkmi na kybernetickú bezpečnosť, ako sú McAfee a Cisco, aby tlačiarňam AltaLink bolo poskytnuté komplexné integrované zabezpečenie, ktoré chráni zariadenie i sieť. Integrácia bezpečnostných poistiek, ako sú riešenia zabezpečenia informácií a správa udalostí od spoločnosti McAfee, LogRhythm a Splunk, zjednodušuje hlásenia a správu bezpečnostných udalostí.

Spoločnosť Keypoint – BLI za posledné dva roky ocenila aplikácie Xerox Workplace Suite a ConnectKey cenami za najlepšiu sériu softwaru pre zobrazovanie dokumentov a za vynikajúcu správu úloh a riešení mobilnej tlače.

Dostupnosť

AltaLink B8100 je teraz k dispozícii, C8100 bude v septembri 2020.

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here