Xiaomi Smart Band 7

Kompaktné telo s väčším displejom a batériou pre ešte efektívnejšie športové zážitky

Na slovenský trh prichádza Xiaomi Smart Band 7. Je určený pre nadšencov zdravia a je vybavený 1,62″ AMOLED displejom s vysokým rozlíšením 192 x 490 pixelov, ktorý ponúka o 25 % väčšiu zobrazovaciu plochu s lepšou viditeľnosťou v porovnaní s predchádzajúcou generáciou. To znamená viac priestoru na zobrazovanie informácií a ponúka používateľom lepšiu prehľadnosť a efektivitu. Nechýba ani režim AOD, teda neustále zapnutej obrazovky.

Vďaka viac ako 110 športovým režimom majú používatelia možnosť nastaviť si personalizované fitnes ciele, ktoré zodpovedajú ich životnému štýlu, a dosiahnuť tak presnejšie hodnoty zdravia a wellness. Vďaka trom ďalším režimom – Tréningová záťaž, Trvanie regenerácie a Tréningový efekt – môžu používatelia vyhodnotiť a upraviť svoj tréningový plán a intenzitu pre maximalizáciu výkonu.

Xiaomi Smart Band 7

Zariadenie je vybavené úplne novou profesionálnou analýzou tréningu, ktorá meria maximálne množstvo kyslíka VO₂, ktoré môžu používatelia využiť počas cvičenia. Xiaomi Smart Band 7 poskytuje aj monitorovanie spánku, ako aj saturáciu kyslíka SpO₂ a monitorovanie srdcovej frekvencie.

Xiaomi Smart Band 7 sa dodáva s viac ako 100 ciferníkmi, ako aj s viacerými farebnými možnosťami silikónových remienkov s antibakteriálnym povrchom, ktoré sa k nim hodia. Batéria je navrhnutá tak, aby vydržala až 14 dní v pohotovostnom režime. V neposlednom rade – s odolnosťou voči vode 5 ATM  je pripravený ísť aj do plaveckého bazéna alebo behu počas prekvapujúceho letného dažďa.

Xiaomi Smart Band 7 bude k dispozícii od 22.6.2022 na mi-store.sk a prostredníctvom oficiálnych kanálov Xiaomi za odporúčanú maloobchodnú cenu 54,90€.

ZDIEĽAŤ