Xiaomi Smart Band 7 s NFC

Svetovo najpredávanejšia séria fitnes náramkov Xiaomi Smart Band 7 aktuálne prichádza vo vylepšenej verzii s funkciou NFC a možnosťou bezkontaktných platieb, čo z nej robí ešte viac univerzálneho pomocníka pre aktívnych ľudí.

Športovo založení používatelia a aj tí, ktorí chcú mať prehľad o rôznych aspektoch svojho tela si Xiaomi Smart Band 7  vybrali pre veľký a prehľadný 1,62″ AMOLED displej s vysokým rozlíšením 192 x 490 pixelov. Ponúka tak o 25 % väčšiu zobrazovaciu plochu s lepšou viditeľnosťou v porovnaní s predchádzajúcou generáciou. Nechýba podpora Always On Display.

Xiaomi Smart Band 7Náramok Smart Band 7 NFC podporuje až 120 športových režimov s personalizovanými fitnes cieľmi a plejádou senzorov. Napríklad na meranie maximálneho množstva kyslíka VO₂, ktoré môžu používatelia využiť počas cvičenia či monitorovanie spánku a srdcovej frekvencie, ako aj saturáciu kyslíka SpO₂.

Pre čo najefektívnejšiu personalizáciu má Xiaomi Smart Band 7 NFC na výber viac ako 100 ciferníkov a tucty farebných silikónových remienkov s antibakteriálnym povrchom. Batéria poskytuje výdrž až 14 dní v pohotovostnom režime a náramok zvláda odolnosť voči vode 5 ATM.

Vynovený bol aj čipset náramku, ktorý umožňuje efektívnejšie a rýchlejšie meranie športových výkonov a tiež plynulejší pohyb vo vynovenom grafickom prostredí s detailnejšími informáciami na displeji.

Najnovšia verzia podporuje rozprávanie sa s asistentkou Amazon Alexa a po novom je pripravená aj na bezkontaktné platby. Xiaomi Pay budú podporovať aj ďalšie vybrané slovenské banky.

Xiaomi Smart Band 7 NFC sú k dispozícii od 17.4.2023 na www.mi-store.sk a prostredníctvom oficiálnych kanálov Xiaomi za odporúčanú maloobchodnú cenu 64,90 EUR.

fitnes náramok Xiaomi Smart Band 7 s NFC

Technické špecifikácie

Hmotnosť 13,5 g (bez remienka)
Displej 1,62“ AMOLED, 500 nitov
Rozlíšenie 192 x 490
Pamäť 8 MB RAM, 128 MB Nand flash
Konektivita Bluetooth 5.2
Batéria 180 mAh, nabitá do 2 hodín
Odolnosť 5 ATM
Senzory Akcelerometer, gyroskop, PPG senzor, senzor tepu srdca, SpO2 senzor, VO2 senzor
Cena 64,90 EUR
ZDIEĽAŤ