P30 Series

Bratislava, 14. marca 2019 – Ak chcete zažiť predstavenie najnovšej série smartfónov Huawei naživo, máte jedinečnú šancu. Stačí sa zapojiť do súťaže pre fanúšikov.

26.marca 2019 sa v Paríži uskutoční tlačová konferencia spoločnosti Huawei, na ktorej spoločnosť predstaví jedny z najočakávanejších telefónov tohto roku. Fanúšikovský portál Huafan.cz pripravil pre všetkých nadšencov Huawei súťaž, vďaka ktorej sa môžete predstavenie série P30 zúčastniť osobne, a to priamo v Paríži.

Zapojiť sa je jednoduché. Stačí sa zaregistrovať na webe Huafan.cz (ak účet už máte, stačí sa prihlásiť). Následne je potrebné odpovedať na otázku: Prečo by sme mali vybrať práve vás ako účastníka výletu na predstavenie modelov série Huawei P30? Odpovedať môžete pridaním komentára do diskusie na tomto odkaze.

Zo všetkých komentárov vo vlákne vyberie organizátor jeden víťazný príspevok, ktorého autor na položenú otázku odpovedal najoriginálnejším spôsobom. Druhý výherca bude zvolený najvyšším počtom hlasov návštevníkov fóra Huafan.cz. Hlasovanie bude prebiehať pomocou tlačidla Poďakovať autorovi, ktoré nájdete pri každom súťažnom príspevku.

Dvaja šťastní výhercovia získajú cestu do Paríža na predstavenie nových smartfónov Huawei v termíne 25. až 27. marca 2019. Nezabudnite sa zapojiť čo najskôr – súťaž končí v sobotu, 16. marca 2019 o polnoci.

Tlačová správa

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here