router Turris MOX

Kampaň sa tak zaradila medzi najúspešnejšie české crowdfundingové projekty

Nová Indiegogo kampaň združenia CZ.NIC dosiahla požadovanú čiastku 250 000 USD. Bezpečný modulárny open-source router Turris MOX vstúpi do výroby. Vďaka predĺženiu kampane o 15 dní majú možnosť získať výhodne nový router i podporovatelia, ktorí doposiaľ váhali.

Praha, 16. mája 2018 – Deň pred koncom kampane na serveri Indiegogo bolo na modulárny router Turris MOX vybraných požadovaných 250 000 USD.

Crowdfundingová kampaň združenia CZ.NIC, ktorej  cieľom bolo zistiť záujem o toto výnimočné sieťové riešenie a získať finančnú podporu na jeho výrobu, bola spustená 4. apríla, teda pred mesiacom a pol.

 

„Ďakujeme všetkým, ktorí nás v kampani podporili. Sme samozrejme radi, že sme uspeli a že sme dokázali osloviť tých, pre ktorých bude mať Turris MOX význam a nájdu pre neho patričné využitie. Radosť mám i z toho, že sme dokázali využiť  naše skúsenosti z predchádzajúcej kampane na Turris Omnia, i keď jej priebeh  bol v rade aspektov odlišný. Výsledok, ktorý sme dosiahli, nás pochopiteľne zaväzuje na projekte ďalej a intenzívne pracovať,“ uviedol Ondřej Filip, výkonný riaditeľ združenia CZ.NIC.

Tlačová správa