• SRS-XP700 prináša mocný zvuk prostredníctvom všesmerového párty audia
  • Zažite silný párty zvuk s SRS-XP500
  • S odolným a prenosným modelom SRS-XG500 môžete vydať kamkoľvek vás hudba zavedie

Život by sa mal žiť na plný plyn. To znamená pustiť si hudbu s čistým a bohatým zvukom naplno a pretancovať celú noc. Spoločnosť Sony dnes predstavuje nový rad reproduktorov X-Series, s ktorým môžete vyťažiť maximum z každého okamihu, užiť si jedinečné zážitky, ktoré si budete pamätať navždy a vždy ŽIŤ NAPLNO!

reproduktor SONY

Počúvanie hudby by ste si mali užívať spoločne a s novými reproduktormi radu X-Series je to ešte jednoduchšie. Všetky nové modely boli špeciálne navrhnuté tak, aby poskytovali silný zvuk so širokým zvukovým poľom, ktorý zvýrazní akýkoľvek hudobný žáner.

Či už počúvate doma alebo vonku, sami alebo so skupinou priateľov, nové reproduktory radu X-Series budú vyhovovať akémukoľvek spôsobu, ktorý si zvolíte. Môžete si vybrať reproduktor, ktorý dokonale vyhovuje vášmu štýlu, so širokou škálou možností kvality zvuku, prenosnosťou, odolnosťou a osvetlením.

Počúvajte hlasno a čisto

Inovatívne meniče X-Balanced

Všetky novinky sú vybavené inovatívnymi reproduktorovými meničmi X-Balanced od spoločnosti Sony. Membrána, ktorá nemá kruhový tvar, poskytuje väčší akustický tlak a zabezpečuje menšie skreslenie vďaka tomu, že maximalizuje plochu reproduktora. Získate tak bohatší a jasnejší zvuk bez ohľadu na to, aký štýl hudby počúvate.

SONY XP700
SONY XP700

Všesmerový párty zvuk modelu XP700

XP700 má tri predné[1] výškové reproduktory a jeden zadný výškový reproduktor, ktoré zabezpečujú všesmerový dokonale čistý zvuk s pútavými a hlbokými basmi.

Výkonný párty zvuk modelov XP500 a XG500

Modely XP500 a XG500 majú dva predné výškové reproduktory, ktoré zabezpečia silný zvuk pre vašu párty. Model XG500 je navyše vybavený pasívnymi meničmi, ktoré sú nastavené tak, aby reprodukovali čisté a mohutné basy. Spolu tvoria výnimočný zvuk, o ktorý sa musíte podeliť.

SONY XP500
SONY XP500

MEGA BASS a LIVE SOUND

Funkcia MEGA BASS, ktorou disponuje celý nový predstavovaný rad, umožňuje, aby sa plne zvýraznili basy reproduktora. Prináša hlbokú a pútavú basovú zložku zvuku.

S novými reproduktormi radu X-Series si môžete hudbu užiť ako naživo. Vďaka režimu LIVE SOUND[2] môžete zas a znova prežívať jedinečnú atmosféru vašich obľúbených hudobných zážitkov.

SONY XG500

Usporiadajte si párty vonku

Úplne nový model XG500 má stupeň krytia proti prachu a vode zodpovedajúci norme IP66[3]. To znamená, že si môžete vychutnať silný párty zvuk takmer kdekoľvek. Môžete ho použiť pri bazéne, v parku na pikniku alebo na pláži, kde si užívate relaxáciu a nemusíte s báť poškodenia. Model XG500 je vyrobený z odolnej vodoodpudivej sieťoviny, ktorá udrží reproduktor v suchu a vašu hudbu v plnom prúde.

Budete pripravení, nech už sa na záhradnej párty stane čokoľvek. Modely XP700 a XP500 spĺňajú normu IPX4[4] odolnosti proti vode, takže párty môže pokračovať aj keď trochu spŕchne.

SONY XG500
SONY XG500

Prenosná párty

Dlhá životnosť batérie

Vďaka batérii s dlhou výdržou, ktorou sú modely XG500[5], XP700[6] a XP500 vybavené, si teraz môžete vziať zvuk kamkoľvek. Reproduktory umožňujú rýchle nabíjanie[7], takže nemusíte mať obavy ani ak zistíte, že im dochádza batéria. Reproduktory tiež fungujú ako powerbanka a môžete z nich dobíjať mobilný telefón.

Všetky 3 reproduktory sú vybavené režimom Battery Care, ktorý zabráni prenabitiu reproduktora a predĺži tak životnosť batérie.

Pohodlná rukoväť

Nový rad X-Series je vybavený pohodlnou rukoväťou, ktorá uľahčuje prenášanie. Ak je váš reproduktor napríklad v obývačke, ale vy by ste chceli počúvať hudbu na záhrade, môžete ho jednoducho vziať a ísť.

SONY XP700
SONY XP700

Presvetlite si svoj život

Úplne nové ambientné osvetlenie vytvára moderné a jemné svetlo. Môžete si vybrať celý rad rôznych svetelných vzorov[8], ktoré dodajú večierkom energiu alebo jemne osvetlia pokojnú noc.

Zábava na maximum

Karaoke

Milujete karaoke? Potom pre vás budú reproduktory radu X-Series dvojitou výhrou. Reproduktory sú vybavené mikrofónovými a gitarovými vstupmi[9], takže sú dokonalým nástrojom pre nočnú zábavu.

Horizontálne alebo vertikálne umiestnenie

Modely XP700 a XP500 ponúkajú viac možností polohovania a to vodorovne alebo vertikálne. Či už sa rozhodnete umiestniť reproduktor akokoľvek, senzor XP700 optimalizuje zvuk pre zvolenú polohu a zabezpečí vám skvelý zvuk[10].

Kompatibilné s Bluetooth®

Všetky tri reproduktory sú kompatibilné s BLUETOOTH®, takže reproduktor môžete spárovať priamo so zariadením podporujúcim BLUETOOTH® a streamovať z neho hudbu rovno do reproduktora.

Funkcia Party Connect

Všetky tri reproduktory ponúknu funkciu Party Connect, ktorá vám umožní pripojiť až 100 kompatibilných reproduktorov. Hudba a svetlá reproduktorov sa potom synchronizujú.

SONY XP500
SONY XP500

USB porty

Nové reproduktory radu X-Series prichádzajú s podporou USB prehrávania a USB nabíjania, takže sú dokonalými reproduktormi na párty. Môžete ich pripojiť a prehrávať hudbu pomocou USB portu, vďaka čomu si môžete vychutnať svoje digitálne súbory. Ak sa vám vybíja smartfón, môžete ho dokonca pripojiť k reproduktoru a priamo ho z neho nabíjať[11].

Aplikácia Sony | Music Center a Fiestable

Nový rad je kompatibilný s aplikáciami Sony | Music Center a Fiestable. So Sony | Music Center môžete priamo z tanečného parketu vyberať zoznamy skladieb, púšťať ďalšie skladby, meniť svetelné vzorce a zvukové režimy. Fiestable vám umožňuje prístup k zábavným funkciám, ktoré vám pomôžu vytvoriť dokonalú párty atmosféru, ako je vytváranie zoznamu skladieb na párty, funkcia karaoke vrátane režimov Voice Changer a Echo, plus DJ ovládanie, ktoré umožňuje pridávanie zvukových efektov.

 Ceny a dostupnosť

  • Cena modelu SRS-XP700 bude 409 EUR a model bude v predaji od júna 2021.
  • Cena modelu SRS-XP500 bude 329 EUR a model bude v predaji od júna 2021.
  • Cena modelu SRS-XG500 bude 339 EUR a model bude v predaji od júla 2021.

[1] Súčasne budú fungovať iba dva predné výškové reproduktory
[2] Režim LIVE SOUND je k dispozícii prostredníctvom aplikácie Sony Music Center
[3] Výrobok je chránený do tej miery, že do výrobku nevnikne prach ani pri teste odolnosti proti prachu. Vodeodolnosť je definovaná tak, že chráni funkciu tela pred silným prúdom vody zo všetkých smerov. Výrobok je vodeodolný a prachotesný iba pri zatvorenom kryte. Vodeodolnosť a prachotesnosť nie je zaručená vo všetkých situáciách.
[4] Výrobok je vodeodolný iba pri zatvorenom kryte. Vodeodolnosť nie je zaručená vo všetkých situáciách.
[5] SRS-XG500 vydrží až 30 hodín, keď je zapnutá funkcia MEGA BASS, hlasitosť na 19 a osvetlenie je VYPNUTÉ pri používaní stop vyhovujúcich podmienkam spoločnosti Sony.
[6] SRS-XP700 vydrží až 25 hodín, Keď je zapnutá funkcia MEGA BASS, hlasitosť na 13 a osvetlenie je VYPNUTÉ pri používaní stop vyhovujúcich podmienkam spoločnosti Sony.
[7] 10 minút nabíjania vám poskytne 3 hodiny prehrávania pri modeloch XG500 a XP700 a 80 minút pri modeli XP500.
[8] K dispozícii prostredníctvom Sony | Music Center app.
[9] XP700 a XP500 sú vybavené dvoma mikrofónnymi vstupmi vzadu, jedným pre mikrofón a druhým pre gitaru alebo mikrofón. XG500 je vybavený jedným vstupom, ktorý možno použiť na gitaru alebo mikrofón.
[10] Iba XP700 má zabudovaný senzor, ktorý optimalizuje spôsob spracovania audia na stereofónny zvuk.
[11] Túto funkciu nepodporujú všetky inteligentné telefóny a tablety.

ZDIEĽAŤ