ZOWIE by BenQ XL2411P

Praha 25. 7. 2018 – ZOWIE by BenQ, značka produktov pre eSport, oznamuje, že model XL2411P bol zvolený oficiálnym monitorom nadchádzajúceho turnaja PUBG Global Invitational 2018.

Značka ZOWIE by BenQ poskytuje kvalitné vybavenie profesionálnym hráčom a nadšencom v oblasti eSportu tak, aby vyhovovalo ich osobným preferenciám a umožnilo im sústrediť sa len na výkon v priebehu hry. Model eSport monitora XL2411P bol vybraný na prestížnu akciu konanú v dňoch 25. –29. júla 2018 v Mercedes-Benz Arena v Berlíne. Jedná sa o významný medzinárodný turnaj, ktorý usporadúva vývojár PUBG Corporation a kde sa predstaví 20 najlepších tímov z celého sveta. Bojovať sa bude o zatiaľ najvyššiu finančnú odmenu v turnaji pre hráčov PUBG – 2 000 000 dolárov.
ZOWIE by BenQ XL2411P

Každý hráč i herný titul má svoje špecifiká. Funkcie monitora, ako napríklad Color Vibrance a Black eQualizer sú dostupné na všetkých monitoroch ZOWIE by BenQ rady XL a poskytujú hráčom nesporné výhody v hre PUBG. Vyladenie úrovne sýtosti farieb a nastavenie viditeľnosti v tmavých scénach prináša maximálny komfort pri hraní a umožňuje podávať výkon bez kompromisov na samej hranici možností.

Tlačová správa

ZDIEĽAŤ