Bezdrôtová myš ZOWIE U2 pre ešport ponúka rýchlosť a stabilný výkon.

ZOWIE by BenQ, profesionálna značka produktov pre ešport, predstavuje myš U2. Novinka v portfóliu je prvým predstaviteľom bezdrôtovej myši určenej pre ešport.

ZOWIE U2 bola vyvinutá na základe prieskumu tak, aby presne spĺňala požiadavky profesionálnych hráčov. Ponúka úplne nový tvar vychádzajúci z analýzy meraní, ktorého výsledkom je nielen pohodlie, ale tiež nižšia námaha svalov a potenciál rýchlosti a pevného úchopu. Myš je vybavená špeciálnym prijímačom bezdrôtového signálu vylepšujúcim stabilitu pripojenia, ktorý zároveň funguje ako dokovacia stanica na nabíjanie myši.

Športová veda prehovorila do dizajnu ZOWIE myši

Každý nový tvar prechádza v ZOWIE starostlivým výskumom. Pred uvedením produktu na trh sa prevádzajú dôkladné kvalitatívne užívateľské testy prototypov. Spätnú väzbu užívateľov si spolu s využitím špeciálnych športových meraní následne výrobca vyhodnotí, až sa dôjde k finálnemu návrhu dizajnu. ZOWIE verí, že práve tie návrhy založené na dátach umožnia hráčom dosahovať maximálne výkony.

Bezdrôtová myš ZOWIE U2

Premyslený dizajn pre maximálnu rýchlosť a prijímač pre stabilný výkon

Tvar myši ZOWIE U2 zaisťuje pevný a stabilný úchop pri zdvíhaní myši vďaka spodnému zakriveniu, ktoré je viac vykrojené smerom dovnútra. Ľavá časť v kombinácii so zadnou časťou tela myši umožní pohodlnú pozíciu palca, čo zjednodušuje a zrýchľuje klikanie ukazováčika. Dve tlačidlá sú umiestnené tak, aby k nim mal palec ľahší prístup. Pravá strana ponúkne ideálny priestor pre polohu prstenníka a malíčka na vyvážené pôsobenie síl na oboch stranách ruky, a teda celkovú stabilitu pri pohybe.

Unikátny smerový prijímač vyniká celkovou plochou pre príjem signálu myši. Zmenšený rozsah na zadnej strane účinne eliminuje prípadné rušenie, čím sa minimalizuje strata signálu a sekanie a zachováva sa stabilná vysoká kvalita prenosu počas hrania hier.

Srdcom myši je osvedčený senzor 3395.

ZOWIE U2 Wireless Mouse  For Esports

ZOWIE U2 bude k dispozícii v priebehu marca 2024 za odporúčanú koncovú cenu 3 999 Kč s DPH v Čechách a 159,9 eur s DPH na Slovensku.

ZDIEĽAŤ