moto

Spoločnosť Motorola oficiálne oznámila modely, ktoré získajú aktualizáciu na najnovšie verzie mobilných operačných systémov Google pre Android.

Spoločnosť má za sebou veľmi vzrušujúci rok, ktorý bol korunovaný predstavením vlajkových telefónov Motorola edge a Motorola edge+, priekopníckeho smartfónu razr s ohybným displejom, zatiaľ čo začiatok roka 2021 bude vzrušujúci s príchodom nových aktualizácií systému Android.

Telefóny Motorola, ktoré v blízkej budúcnosti získajú aktualizáciu systému Android 10 a Android 11:

– Aktualizácia na Android 11 pre Motorola edge bude spustená v priebehu prvého štvrťroku 2021. (Rumunsko, Slovensko, Česká republika, Bulharsko, Srbsko a Ukrajina)

– Aktualizácia na Android 11 pre Moto G Pro bude spustená v priebehu prvého štvrťroku 2021. (Rumunsko, Slovensko, Česká republika, Bulharsko a Srbsko)

– Aktualizácia na Android 10 pre Motorola One Macro bude spustená v priebehu prvého štvrťroka 2021. (Rumunsko, Slovensko, Česká republika, Bulharsko a Srbsko)

– Aktualizácia na Android 10 pre Moto G8 Power Lite bude spustená v priebehu štvrtého štvrťroka 2020. (Srbsko)

Používatelia získajú tieto vylepšenia bezdrôtovo hneď, ako budú k dispozícii.

Ak chcete skontrolovať, či je k dispozícii aktualizácia pre váš telefón, tak:

– Otvorte aplikáciu Nastavenia
– Do vyhľadávacieho poľa v hornej časti stránky zadajte Aktualizácia systému
– Otvorte vybranú možnosť z ponuky a telefón automaticky skontroluje dostupné aktualizácie

Ak si nie ste istí, ako skontrolovať dostupnosť nových aktualizácií pre váš telefón, môžete kontaktovať spoločnosť Motorola prostredníctvom oficiálnych stránok na Facebooku a Instagrame a dostanete presné pokyny, ako pri kontrole postupovať.

Nové verzie aktualizácií urobia veľkú radosť používateľom telefónov Motorola a spoločnosť má skvelé správy aj pre vývojárov.

Počas posledných týždňov Motorola zverejnila aktualizované balíčky zdrojových kódov pre väčšinu svojich telefónov s cieľom urýchliť vytváranie vlastných pamätí ROM a obnovovacích priečinkov.

Po odhalení zdrojového jadra pre Motorola edge+ môžu vývojári teraz používať ďalšie zdrojové balíčky pre veľké množstvo telefónov Motorola s operačným systémom Android 10.

Nové vylepšenia sú jasným znamením, ktoré ukazuje záväzok spoločnosti Motorola voči svojim používateľom tým, že im poskytuje pravidelné aktualizácie pre získanie najnovších verzií operačného systému Android, ako aj pravidelné bezpečnostné opravy, aby všetky telefóny Motorola mohli mať maximálnu ochranu pred vírusmi a inými škodlivými hrozbami.

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here