moto

Rodina moto g prináša to, čo je pre zákazníkov spoločnosti Motorola najdôležitejšie. Na Slovensku je už dostupný moto g23. Vďaka pozoruhodnému systému fotoaparátov môžu používatelia zachytiť všetky dôležité okamihy. Prichádza tiež s pohlcujúcim zvukom s technológiou Dolby Atmos®, nádherným displejom, ktorý pomáha nájsť zaostrenie, a štýlovým dizajnom. Zoznámte sa s najnovším prírastkom do rodiny Motorola.

Moto g23 – nájdite svoje zameranie a pocíťte silu

MOTO G23

S novým moto g23 zachytíte skvelé zábery. Vďaka hlavnému fotoaparátu s rozlíšením 50 Mpx a technológiou Quad Pixel sú fotografie nádherne detailné aj pri slabom osvetlení. S technológiou Quad Pixel tiež získajú používatelia 4x lepšiu citlivosť pri slabom osvetlení pre ostrejšie a živšie snímky. Toto zariadenie je vybavené aj špeciálnym fotoaparátom Macro Vision, ktorý dokáže 5 násobne priblížiť, takže používatelia môžu vidieť detaily, ktoré by so štandardným objektívom prehliadli. S ultraširokouhlým objektívom s uhlom záberu 125° sa do záberu zmestí 4x viac ako pri štandardnom objektíve1, pričom dokáže dokonca vnímať hĺbku, aby automaticky rozostril pozadie a vytvoril tak úžasné portréty. Či už ide o zachytenie extrémne blízkeho záberu, zhotovenie nádherného portrétu alebo o zhotovenie úžasnej fotografie pri slabom osvetlení, toto všetko zvládne tento fotoaparát.

Prezerajte si fotografie na ohromujúcom displeji. Na 6,5-palcovom HD+ displeji s úzkymi rámčekmi si môžete prezerať fotografie s ostrými detailmi. Nehovoriac o tom, že toto zariadenie je vybavené rýchlou obnovovacou frekvenciou 90 Hz, takže prepínanie medzi aplikáciami, hranie hier a posúvanie webových stránok je plynulé. Či už používate slúchadlá, alebo dva výkonné stereo reproduktory, vďaka technológii Dolby Atmos® zažijete viacrozmerný zvuk všade okolo seba.

MOTO G23

Hrajte sa alebo pozerajte video celé hodiny a keď bude treba v okamihu dobite smartfón. Moto g23 prichádza s technológiou rýchleho nabíjania TurboPower™ 30W, ktoré vám poskytne hodiny energie len za niekoľko minút.2 A vďaka veľkej batérii s dlhou výdržou sa používatelia môžu oslobodiť od elektrickej zásuvky. Počúvajte dlhšie hudbu, realizujte hodiny videohovorov s priateľmi a sledujte celé seriály.3 Súčasťou je aj rýchly a pohotový výkon procesora MediaTek® Helio G85. Ten umožňuje nepretržité streamovanie filmov, chatovanie s priateľmi alebo fotenie – nech už ide o čokoľvek, moto g23 to všetko zvládne.

Pri moto g23 bol starostlivo zvážený a premyslený každý detail jeho prevedenia. Toto zariadenie s moderným dizajnom prináša ultratenké telo a úzke rámčeky. Aktualizované puzdro fotoaparátu je oslavou vývoja fotoaparátu spoločnosti Motorola a jej záväzku k skvelým zážitkom s fotoaparátom. Snímač odtlačkov prstov bol navyše umiestnený na bočnú stranu telefónu, kde je ľahko prístupný, pričom pomáha zachovať uhladený vzhľad.

MOTO G23

softvér & zabezpečenie

Moto g23 používa čistú verziu systému Android 13 bez neohrabaných softvérových vzhľadov alebo duplicitných aplikácií. A navyše prostredníctvom systému Android 13 je k dispozícii viac spôsobov personalizácie ako kedykoľvek predtým. Vďaka Material You si teraz môžu používatelia prispôsobiť aplikácie podľa farby, témy a jazyka. Dokonca aj prehrávač médií bude zodpovedať osobnému hudobnému vkusu každého. A s funkciou My UX možno zariadenie ovládať jednoduchými gestami a prispôsobiť si nastavenia zábavy – vytvoriť tak vzhľad, ktorý je jeden z milióna.

Dostupnosť a cena

Nový moto g23 je dostupný vo farbách Pearl White, Steel Blue a Matte Charcoal s počiatočnou cenou 229.99 EUR.

ZDIEĽAŤ