Cooler Master MasterLiquid 360 Ion

Spoločnosť Cooler Master, líder v oblasti dizajnu a výroby počítačových komponentov a periférií, predstavuje na veľtrhu Computex 2023 radu inovatívnych technologických riešení pre moderný životný štýl. S maximálnym odhodlaním posunúť značku a skúsenosť zákazníkov na novú úroveň je Cooler Master pripravený vyvolať revolúciu v technologickom prostredí.

Cooler Master MasterLiquid 360 Ion

Nový najmodernejší chladič MasterLiquid 360 Ion je vybavený pôsobivým 2,1-palcovým LCD displejom, ktorý je spárovaný s prepracovanou dvojkomorovou pumpou a tromi ventilátormi Mobius 120P ARGB, a umožňuje prispôsobiť zobrazenie rôznych parametrov podľa voľby užívateľa.

Cooler Master MasterLiquid 360 Atmos

Nová generácia vodného chladenia je vyrobená čiastočne z recyklovaných materiálov. MasterLiquid 360 Atmos poskytuje vyššiu účinnosť chladenia a plne prispôsobiteľné živé adresovateľné RGB podsvietenie druhej generácie.

Cooler Master MK770 Hybrid

Hybridná bezdrôtová klávesnica Cooler Master MK770 je dokonalým spojením estetiky a výkonu. Vymeniteľné mechanické spínače Kailh Box V2, skladaná Gasket konštrukcia a PBT double-shot klávesy sú zárukou vysokej kvality spracovania klávesnice. Dostupná je v dvoch farebných variantoch – odtieňoch šedej „Space Gray“ a v matných pastelových farbách „Macaron“.

Cooler Master MM712 Pro

Ľahká herná myš tretej generácie vlastní optický senzor PAW3395, hybridné bezdrôtové pripojenie, bleskurýchle optické mikrospínače a charakteristický Ultraweave kábel.

Cooler Master Motion 1

Herné kreslo s haptickým motorom vzniklo vďaka strategickému partnerstvu s D-Box a pridáva do hrania nový rozmer zábavy prostredníctvom pohlcujúcej spätnej väzby reagujúcej na dianie v hre.

Cooler Master NCore 100Max

Produkty inšpirované hrou Street Fighter 6

Partnerstvo Cooler Master a CAPCOM dalo vzniknúť novým produktom inšpirovaným hrou Street Fighter 6. K dispozícii je špeciálna edícia počítačovej skrine TD500 Mesh V2, klávesnice CK570, hernej myši MM310 a headsetu CH331.

Cooler Master Qube 500 Flatpack Case

Vysoko prispôsobiteľná skriňa určená technologickým nadšencom s ekologickým zmýšľaním. Skladacia konštrukcia Qube 500 umožňuje zvoliť inovatívne ploché balenie minimalizujúce uhlíkovú stopu pri preprave, čím podporuje udržateľnosť bez toho, aby to ovplyvnilo kvalitu spracovania a špecifikácie.

Cooler Master NCore 100Max

Netradičná vežová počítačová skriňa NCore 100Max je priekopníckym riešením, ktoré ponúka  vynikajúce tepelné vlastnosti a výkon. Ohromujúci dizajn zaujme na prvý pohľad, zatiaľ čo predpripravené vedenie káblov a dostatočný priestor pre všetky komponenty, vrátane najnovších objemných grafických kariet, spĺňa najnáročnejšie požiadavky builderov.

Cooler Master X Silent

Rada počítačových zdrojov X Silent prináša takmer absolútne ticho a prvotriedne  prevádzkové vlastnosti. Monitoruje teplotu, aktuálne zaťaženie a celkový výkon pomocou vlastného softvéru.

Cooler Master MasterLoop

Cooler Master MasterLoop

Rada produktov MasterLoop bola navrhnutá s dôrazom na DIY riešenia chladenia na čo najvyššej úrovni výkonu a vzhľadu. Jednotlivé moduly umožňujú bohatú kreativitu nadšencom do unikátneho chladenia a dizajnu.

Nové produkty Cooler Master sú zmesou inovatívnych, udržateľných a individualizovaných technologických riešení. Či už sa jedná o hráčov, technologického nadšenca alebo bežného užívateľa, každý si príde na svoje.

ZDIEĽAŤ