HTC Vive Pro

Po veľkom úspechu Black Friday akcií líder v oblasti virtuálnej reality trvalo precenil headsety z rady HTC Vive Pro

Spoločnosť HTC dnes oznámila zníženie cien vrcholných VR headsetov HTC Vive Pro. Pokles ceny sa týka nielen kompletnej sady HTC Vive Pro Full Kit, ale tiež  dostupnejšieho variantu so základňovými stanicami verzie Steam VR 1.0 i samostatného headsetu HTC Vive Pro HMD. Na svoje si tak prídu i užívatelia pôvodného setu HTC Vive, pre ktorých je upgrade dostupnejší než kedykoľvek predtým.

Kompletná sada so základňovými stanicami verzie Steam VR 2.0, ktoré umožňujú rozšírenie herného priestoru až na veľkosť 10 x 10 metrov teraz fanúšikovia VR získajú za 1 199 €. Sada HTC Vive Pro Starter Kit, ktorá i napriek použitiu základňových staníc Steam VR 1.0 umožňuje sledovanie pohybu na ploche 4 x 4 metrov má teraz cenu 999 €. A samostatný headset potom užívatelia získajú za 659 €.

Nové ceny platia ako na stránkach www.vive.com, tak v obchode Alza.sk, Nay.sk a u všetkých oficiálnych predajcov.

HTC Vive Pro

Prečo upgradovať na PRO?

  • OLED obrazovky s vysokým rozlíšením 2880 x 1600 ponúkajú perfektnú prezentáciu čiernej i obraz plný detailov.
  • Perfektné Hi-Res slúchadlá podporujú vcítenie do virtuálnych svetov a vďaka vstavanému zosilňovaču s podporou 3D audia poskytnú ešte lepšiu orientáciu v priestore.
  • Duálny mikrofón s aktívnym potlačením okolitých ruchov zaisťuje perfektnú komunikáciu nielen v hrách, ale tiež v spoločenských VR zážitkoch ako je napríklad VR Chat.
  • Bezkonkurenčné pohodlie zaistené optimalizovanými stielkami, dokonalým vyvážením headsetu a dostatkom priestoru, ktorý ocenia užívatelia s dioptrickými okuliarmi.
  • Podpora bezdrôtového adaptéru s technológiou Wi-Gig, ktorý je exkluzívnym príslušenstvom pre headsety Vive, Vive Pro, Vive Pro Eye a Vive Cosmos.

HTC Vive ProTlačová správa

ZDIEĽAŤ

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here