Infinix E-Color Shift Technology
Spoločnosť Infinix dosiahla vynikajúce skóre AnTuTu Benchmark 2 215 639 s MediaTek Dimensity 9300, prvým systémom CoolMax spoločnosti Infinix, a správou umelej inteligencie.

Infinix hrdo predstavuje revolučný koncept známy doposiaľ len pri vlajkových modeloch rôznych značiek. Špičková technológia razí heslo „Elektrizujeme budúcnosť hrania“ a novo definuje zážitok z mobilného hrania prostredníctvom najmodernejších funkcií vylepšených o umelú inteligenciu (AI). Priekopnícka inovácia spoločnosti Infinix prekonáva očakávanie a dosiahla bezprecedentné skóre 2 215 639 v benchmarkoch AnTuTu, a to vďaka bezproblémovej integrácii najpokročilejšieho mobilného čipu v obore, MediaTek Dimensity 9300, prvého systému CoolMax spoločnosti Infinix, a platformy pre správu AI. Infinix predstavil túto novinku na ShowStoppers MWC 2024, partnerskej akcii MWC, jednej z najväčších a najvplyvnejších udalostí v oblasti konektivity na svete.

Tony Zhao, generálny riaditeľ spoločnosti Infinix, nadšene hovoril o novom koncepte: „S touto elektrizujúcou inováciou posúvame mobilné hranie na ďalšiu úroveň a upevňujeme našu pozíciu  popredného svetového poskytovateľa herných smartfónov. Najnovšia technológia od spoločnosti Infinix prekonáva konkurenciu a my sme nadšení, že môžeme tento koncept predstaviť svetu nadšencov do mobilných hier na ShowStoppers MWC. Hra začína!“

Stanovenie nového štandardu

Infinix dosahuje špičkové porovnávacie skóre v AnTuTu s 2 215 639 bodmi, čím upevňuje svoju pozíciu popredného smartfónu v mobilnom hernom priemysle z hľadiska výpočtového výkonu. Tento pozoruhodný úspech je možný vďaka využitiu obrovského výkonu čipovej sady MediaTek Dimensity 9300. Vďaka procesoru All Big Core a výkonnému GPU môžu užívatelia očakávať bezproblémový multitasking, plynulé hranie a pohlcujúce herné zážitky s vynikajúcim vykresľovaním grafiky. V kombinácii s vizuálnymi procesormi Pixelworks zaručuje Infinix vizuálne podmanivý herný zážitok s vysokou obnovovacou frekvenciou až 180 Hz pre rozlíšenie FHD+ a 144 Hz pre rozlíšenie WQHD+, čím spĺňa požiadavky na výnimočný zobrazovací výkon v inteligentných telefónoch.

Infinix Coolmax System

Prvý polovodičový a vzduchom chladený systém v obore – CoolMax

Nový koncept spoločnosti Infinix stavia na priekopníckom systéme CoolMax, čo je revolučné riešenie chladenia, ktoré využíva tepelno-elektrické chladenie (TEC) a Peltierov efekt na účinnú reguláciu teploty a odvádzanie tepla z komponentov. Táto priekopnícka integrácia nastavuje nový štandard v obore a zaisťuje optimálny výkon i za horších teplotných podmienok. Znížením teplôt až o 10 stupňov Celzia [1]optimalizuje systém CoolMax výkon čipovej sady bez toho, aby bola ohrozená celková efektivita systému, čo užívateľom umožňuje užívať si dlhšie a intenzívnejšie herné seanse.

Líder v budúcnosti mobilných hier

Algoritmus umelej inteligencie spoločnosti Infinix dynamicky upravuje využitie jadra procesora na základe rôznych scenárov a inteligentne priraďuje úlohy najvýkonnejšiemu jadru. Tým je dosiahnutý  najvyšší možný výkon a zároveň sa šetrí energia využitím menších jadier, kedy nároky na grafický výkon nie sú tak vysoké. Táto optimalizácia riadená umelou inteligenciou zaisťuje, že čipová sada pracuje so špičkovou účinnosťou bez toho, aby neustále bežala na maximálny výkon. To znamená, že systém generuje menej tepla.

Prvý dvojjadrový vlajkový herný smartfón spoločnosti Infinix

V nadväznosti na úspech tejto mobilnej hernej technológie spoločnosť Infinix s potešením oznamuje, že plánuje uviesť na trh svoj prvý dvojjadrový vlajkový herný smartfón v roku 2024. Toto veľmi očakávané zariadenie je pripravené novo definovať herný zážitok a ponúknuť bezkonkurenčný výkon a pohlcujúcu hrateľnosť. Zostaňte naladení na vlnu noviniek od Infinixu, pretože pokračujeme v hernej revolúcii.

Infinix Flagship Dual-Core processors

Kde zajtrajšok elektrizuje dnešok

Spoločnosť Infinix na veľtrhu ShowStoppers MWC 2024 hrdo predstavila radu nových technológií. Medzi tieto prevratné inovácie patrí Infinix E-Color Shift, prvá programovateľná technológia vlastného vzhľadu na trhu, ktorá užívateľom umožňuje prispôsobiť si vzhľad svojich zariadení ako nikdy predtým. Okrem toho spoločnosť Infinix predstavila Infinix AirCharge – bezpečnú technológiu bezdrôtového nabíjania založenú na magnetickej rezonancii s potenciálom pre hromadnú výrobu, ktorá sľubuje  bezproblémové nabíjanie.

A napokon, spoločnosť Infinix predstavila batériu Infinix Extreme-Temp Battery, prvú batériovú  technológiu, ktorá je schopná podporovať nabíjanie pri extrémne nízkych teplotách až mínus 40 stupňov Celzia. Podobná technológia sa chystá na trh už čoskoro v niektorom z nasledujúcich telefónov, čím sa Infinix stane prvým výrobcom, ktorý je schopný dobíjať za extrémnych poveternostných podmienok svoju triedu smartfónov. Tieto priekopnícke technológie sú príkladom záväzku spoločnosti Infinix posúvať hranice toho, čo je v mobilnom priemysle možné.

Infinix Extreme-Temp Battery

[1] Prezentované dáta sú založené na výsledkoch interných laboratórnych testov spoločnosti Infinix.

ZDIEĽAŤ