sailing

Celým srdcom a dušou jachtár po skončení sezóny už myslí na tú ďalšiu. Kam sa vyberie s rodinou, priateľmi za novými dobrodružstvami, poznaním na palube vlastnej lode či prenajatej od charterovej spoločnosti.

sailing

Vo svete internetu je možné dohľadať veľké množstvo portálov, ktoré ponúkajú sprostredkovanie prenájmu plachetnice, katamaránu alebo motorovej jachty.

Jedným z takýchto webov je aj boataround.com, ktorý svoje služby ponúka od roku 2016. Web svojim zákazníkom ponúka 20 000 lodí v 1 400 marínach. Portál združuje viac ako 2 000 charterových spoločností a majiteľov jácht.

boataround

Aby bol portál čo najbližšie ku klientovi, tak na webe je možné vyšpecifikovať jazyk, v ktorom je možné si jachty vyhľadať. Momentálne je k dispozícii 26 jazykov. Služby webu boataround.com je možné využiť v 71 krajinách.

V mnohých prípadoch rozhoduje práve cena pri výbere jachty na plavbu. I keď sa plánuje pobyt na lodi v letných mesiacoch, tak skorá rezervácia a zaplatenie zálohy už v zimnom období je zárukou zľavy z ceny prenájmu.

sailing

Prevádzkovatelia webu mysleli aj na prípady, kedy nastane nepredvídateľná udalosť a žiaľ bude nutné plavbu stornovať. Svojim klientom ponúkajú poistenie storna. Na portáli boataround.com sú uvedené podmienky, za akých je možné storno uplatniť.

Martin Morávek

ZDIEĽAŤ