Acer Chromebook 311
  • Acer i naďalej prekonáva konkurentov na trhu Chromebookov vďaka novým upgradom modelu Chromebook 311; nechýba napríklad verzia s dotykovým displejom
  • Vďaka kombinácii ľahkého, prenosného tela, vysokého výkonu a dostupnej ceny je vynikajúcou voľbou pre rodiny a študentov
  • Hmotnosť len 1 kg a až 15-hodinová výdrž zaručuje bezproblémovú celodennú prácu na počítači

Spoločnosť Acer obhajuje svoje vedúce postavenie na trhu Chromebookov odhalením inovatívnych funkcií svojho nového Chromebooku 311. Vďaka procesoru ARM Octa Core má dostatok výkonu až na 15 hodín používania. Nízkorozpočtový, ale všestranný Acer Chromebook 311 je určený pre rodiny a študentov, ktorí chcú byť celý deň na cestách.

Pokračovanie zamerania spoločnosti Acer na rastúci trh Chromebookov, herných zariadení  a ultraprenosných počítačov sa ukazuje ako úspešná obchodná stratégia. Svoje vedúce postavenie medzi konkurenciou na trhu si Acer zachováva vďaka prvotriednemu dizajnu svojich Chromebookov. Nový Chromebook 311 je ako cenovo dostupný a efektívny, tak i pevný, odolný a s dlhou výdržou na batériu v ultra-prenosnom a zároveň ľahkom tele.

Acer Chromebook 311

Štýlový a ultraprenosný

Ultraprenosný Acer Chromebook 311 bol navrhnutý na výuku, projekty a každodenné činnosti. Tento Chromebook kombinujúci pohodlné písanie a dlhú výdrž na batériu sa nielen jednoducho používa, ale zvládne tiež každodenné opotrebenie spôsobené aktívnym životným štýlom.

Tento Chromebook váži len 1 kg a kombinuje extrémnu prenositeľnosť vďaka osemjadrovému procesoru ARM a poskytuje dostatok výpočtového výkonu, aby zvládol každodennú prácu, i keď ste na cestách. Konkávne klávesy notebooku Acer Chromebook 311 s vysokým zdvihom boli navrhnuté tak, aby bolo pre užívateľov písanie rýchlejšie, presnejšie a pohodlnejšie. HD Touchpad je tiež odolný proti vlhkosti a vďaka celodennej, až 15-hodinovej výdrži na batériu môžu užívatelia byť neustále aktívni.

Acer Chromebook 311 ponúka vďaka portu USB-C s kompletnou funkcionalitou, 802.11ac Wi-Fi a rozhraniu Bluetooth 4.2 jednoduché pripojenie k niekoľkým zariadeniam súčasne. Notebook má integrovanú 720p HDR webkameru so širokým záberom na krištáľovo čisté videohovory v Google Meet. Vďaka výhodám, ktoré ponúka operačný systém Chrome OS, ako je rýchlejšie nabiehanie, jednoducho ovládateľné rozhranie, integrovaná ochrana pred malvérom a prístup k miliónom aplikácií pre Android na Google Play alebo v internetovom obchode Chrome, je jednoduché byť neustále produktívny.

Naleštený výkon a jednoduchá produktivita

Rýchle spúšťanie, jednoduché používanie a dlhá výdrž na batériu, to sú niektoré z výhod operačného systému Chrome OS. Vďaka takmer okamžitému nabiehaniu, integrovanej ochrane proti malvéru a efektívnemu využívaniu energie si užívatelia môžu vychutnať bezproblémovú prácu na počítači a byť produktívni po celý deň bez toho, aby potrebovali napájací adaptér. V systéme Chrome OS môžu užívatelia i vďaka Google Workspace na produktívnu prácu stále využívať alternatívne kancelárske programy a ďalšie komunikačné nástroje, ako sú Microsoft Office a Skype.

ZDIEĽAŤ