Konvertibilná bezdrôtová podložka BoostCharge Qi2

Spoločnosť Belkin, ktorá je už 40 rokov poprednou značkou spotrebnej elektroniky, na veľtrhu IFA 2023 predstavila 8 nových produktov v kategóriách napájanie, audio a konektivita. Novinky dokladajú inovácie a kvalitu produktov Belkin, ale taktiež záväzok vytvárať produkty s vyššou mierou zodpovednosti k životnému prostrediu.

Bezdrôtové nabíjanie

Univerzálna bezdrôtová nabíjacia podložka BoostCharge Pro Easy Align 15W

Podložka poskytuje rýchle a bezproblémové nabíjanie zariadení s podporou Qi s výkonom až 15 W. Veľká nabíjacia plocha umožňuje ľahké umiestnenie produktu a jej protišmykový materiál ho udrží pevne na mieste. Je navrhnutá s dvomi samostatnými systémami tepelnej ochrany, ktoré kontrolujú teplotu a zabraňujú prehriatiu nabíjačky a pripojených zariadení.

Bezdrôtová nabíjacia podložka BoostCharge Pro 3 v 1 s technológiou Qi2

Vďaka využitiu nového štandardu Qi2 ponúka táto bezdrôtová nabíjačka 3 v 1 dokonalé umiestnenie napájaných produktov a rýchlejšie nabíjanie zariadení s podporou Qi2 pri výkone 15 W a nabíjaní Qi pri výkone 5 W pre slúchadlá Belkin SoundForm alebo iné zariadenia s podporou Qi. Port USB-C umožňuje pripojenie hardvérového kľúča pre rýchle nabíjanie novších modelov hodiniek Apple Watch. Táto podložka je kompatibilná s MagSafe, je tenká a kompaktná, takže ju užívatelia môžu ľahko prenášať.

Belkin

Konvertibilná bezdrôtová podložka BoostCharge Qi2 / stojanček

Konvertibilná podložka/stojanček Qi2 je dokonalé riešenie pre rýchle nabíjanie v práci, doma nebo na cestách. Konvertibilná konštrukcia kompatibilná s MagSafe umožňuje užívateľom prepínať medzi režimami podložky a stojančeka, takže je ideálna pre FaceTime, prijímanie hovorov alebo streamovanie videa v priebehu nabíjania. Je všestranná, spoľahlivá, kompaktná a ľahko sa skladá, čo z nej robí dokonalého spoločníka na cestách.

USB-C

BoostCharge Pro 140W 4portová nástenná nabíjačka GaN

Nabíjajte MacBook Pro plnou rýchlosťou alebo rýchlo nabíjajte iPhone a iPad a zároveň nabíjajte dve ďalšie zariadenia naraz pomocou 140W 4portovej GaN nabíjačky. Táto výkonná GaN nabíjačka ponúka ľahký prístup k svojim 3 portom USB-C a 1 portu USB-A. Podporuje širokú škálu zariadení USB-C, ako sú smartfóny, tablety a notebooky.

BoostCharge Pro 140W 4portová nástenná nabíjačka GaN

Hybridná nástenná nabíjačka BoostCharge 25W + Power Bank 5K

Najnovšie prenosné napájacie riešenie spoločnosti Belkin je zároveň power bankou aj PD nástennou nabíjačkou. Táto prenosná nabíjačka je vybavená dvomi režimami nabíjania, ktoré užívateľom umožňujú nabíjať priamo zo zásuvky alebo zo vstavanej batérie. Táto multifunkčná rýchlonabíjačka je vybavená integrovanou technológiou PD3.1 PPS a poskytuje vysokorýchlostné bezpečné nabíjanie takmer všetkých zariadení s podporou PD.

Konektivita

Rozbočovač 5 v 1 Thunderbolt 4

Je prenosný, nízkoprofilový a plne špecifikovaný rozbočovač na rozšírenie produktivity viac zariadení pomocou jedného pripojenia Thunderbolt. Pripojte viac monitorov, bezpečne nabíjajte zariadenia pomocou inteligentného nabíjania, prenášajte súbory rýchlejšie, než kedykoľvek predtým a reťazovo prepojte až 6 zariadení, aby ste zvýšili produktivitu. To všetko s rozhraním Thunderbolt 4. K dispozícii sú 4 porty Thunderbolt 4, 1 port USB-A, rýchlosť prenosu dát až 40 Gb/s, podporu dvoch monitorov a napájanie Power Delivery až 96 W.

TB4 Hub

Audio

Detský headset SoundForm Inspire

Slúchadlá SoundForm Inspire sú kreatívne navrhnuté tak, aby deti mohli bezpečne a pohodlne počúvať pri učení a hraní. Náhlavová súprava je vybavená 40mm meničmi, ktoré poskytujú zvuk kategórie Belkin Signature Sound s obmedzením hlasitosti na 85 decibelov, aby chránili malé uši. Mäkká nastaviteľná čelenka sa dá zložiť na prenášanie a menšie náušníky poskytujú vynikajúce prispôsobenie. Režim RockStar je vybavený ďalším 3,5mm výstupným portom, ktorý deťom umožňuje zdieľať zvukový obsah so spolužiakom alebo kamarátom. Kvalitný mikrofón s ramienkom zabezpečuje čistý zvuk pri výuke na diaľku a svetelný indikátor ukazuje, kedy je náhlavová súprava stlmená. K dispozícii v čiernej farbe s modrými akcentami a šedej farbe s levanduľovými akcentami.

Headset SoundForm Adapt

Headset SoundForm Adapt

Dokonalý nástroj pri práci z domú alebo z kancelárie SoundForm Adapt sa vyznačuje čistou kvalitou hovorov vďaka nastaviteľnému mikrofónu a potlačeniu okolitého hluku (ENC), vysokokvalitným zvukom a celodenným pohodlím. Jeho penové náušníky a nastaviteľná čelenka zabezpečujú vynikajúce prispôsobenie. Slúchadlá Adapt sa ľahko zbalia a je možné ich zložiť na cestovanie alebo uložiť. Vďaka dlhej výdrži batérie 65 hodín si slúchadlá Adapt udržia svoju kapacitu po celý pracovný týždeň. K dispozícii v čiernej farbe.

Všetky nové produkty sú vyrobené z recyklovaných plastov (PCR) v súlade so záväzkom spoločnosti hľadať zodpovednejšie spôsoby výroby produktov.

ZDIEĽAŤ