Chicago 22. 3. 2017 – Spoločnosť SteelSeries, popredný svetový výrobca herných periférií, odhaľuje novú sériu čeleniek pre headsety Arctis. V spolupráci s umelcami a dizajnérmi ponúka kompletnú líniu originálne navrhnutých motívov so sýtymi farbami a herne ladeným dizajnom, ktoré mení Arctis na  unikátne slúchadlá.

„Inšpirované umením herných návrhárov a vášňou pouličných umelcov, reprezentujú nové čelenky Arctis spojenie krásy, kultúry a hrania,“ hovorí Ehtisham Rabbani, SteelSeries CEO. „Dizajn  headsetu sa prebúdza k životu s čelenkami. Spolupracujeme so svetoznámymi umelcami a spoločne s našimi vlastnými dizajnérmi a inžiniermi tak môžeme priniesť príslušenstvo, ktoré premení Arctis na jedinečný kúsok vyzerajúci lepšie než akýkoľvek iný herný headset na trhu.“

Súčasťou  Arctis kolekcie sú tak teraz  unikátne návrhy od uznávaných umelcov ako sú Lauren Asta či ThankYouX. Lauren Asta rozdelila svoj čas medzi svoj domov San Francisco a Chicago, sídlo SteelSeries. Jej veľké a výrazné nástenné maľby sú inšpirované týmito mestami a jej séria čeleniek reprezentuje lásku k hernej komunite. ThankYouX si svoje meno urobil farebnými a ikonickými sprejovými maľbami na uliciach Los Angeles. Séria jeho čeleniek je inšpirovaná priamo headsetom Arctis.

Do novej série boli ďalej vybraté i motívy priamo od dizajnérov SteelSeries, a to tri farebné návrhy „Glacier“, „Solar“ a „Winter Night“ a tri návrhy so vzormi  „Crushed snow“, „Crushed Dawn“ a „Crushed Dusk“.

Navyše herná komunita teraz dostáva možnosť vybrať ďalší dizajn z deviatich variant od umelcov „Design by Humans“ inšpirovaných hraním a kultúrou, z ktorej sami pochádzajú, prostredníctvom webového hlasovania na adrese https://steelseries.com/headbandvote.

Kompletné portfólio príslušenstva k headsetu Arctis je k vzhliadnutiu na adrese https://steelseries.com/gaming-accessories/arctis

Čelenky pre headsety Arctis sú na trhu k dispozícii prostredníctvom www.SteelSeries.com za 14,99 dolárov.

ZDIEĽAŤ