SteelSeries Arctis Nova 4

Spoločnosť SteelSeries, popredný svetový výrobca herných a ešportových periférií, rozširuje oceňovanú radu headsetov o nový cenovo dostupný model Arctis Nova 4. Bezdrôtový headset je ponúkaný vo variantoch pre PC, Xbox i PlayStation s možnosťou pripojenia ďalších platforiem typu Mac, Switch či mobilných zariadení.

SteelSeries uvádza na trh bezdrôtový headset na hranie a posluch hudby za dostupnú cenu. Model Arctis Nova 4 prináša rovnako kvalitný prepracovaný Hi-Fi zvukový výkon využívajúci Nova Acoustic Systém ako jeho predchodcovia. Kvalitu ďalej umocňuje aplikácia Sonar s profesionálnym ekvalizérom.

SteelSeries Arctis Nova 4

SteelSeries Arctis Nova 4 disponuje originálne navrhnutými výkonnými Hi-Fi meničmi, ktoré v kombinácii so softvérom poskytujú hráčom prvotriedny 360° priestorový zvuk, ktorý je možné ďalej vylepšovať práve prostredníctvom aplikácie Sonar. SteelSeries Sonar je súčasťou celého ekosystému SteelSeries GG a ponúka prvý profesionálny parametrický ekvalizér určený hráčom. Užívatelia majú možnosť si vybrať z niekoľkých predvolených profilov špecifických pre jednotlivé hry a rôzne ekvalizéry vytvorené ešportovými profesionálmi.

Komunikácia je kľúčovým faktorom pre tímové hry, streamovanie alebo hovor cez Discord, Zoom, Teams či mobilné zariadenia. Zaťažiteľný mikrofón ClearCast druhej generácie je vybavený funkciou Noise Cancelling, ktorá využíva AI algoritmy na elimináciu okolitého hluku až o 25 dB.

Pohodlné prevedenie a kvalitné materiály zaisťujú celodenné pohodlie či už headset hráč využíva v hernom dúpä, na cestách, počúva hudbu, sleduje filmy alebo telefonuje. ComfortMAX systém je reprezentovaný nastaviteľným hlavovým mostom s flexibilnou čelenkou, otočnými náušníkmi s pamäťovou penou a celkovo ľahkou konštrukciou s hmotnosťou len 262 g.

Vysokorýchlostné bezdrôtové pripojenie Quantum 2.0 zaručuje instantný zvuk bez oneskorenia. USB-C adaptér potom toto bezdrôtové pripojenie prináša do všetkých zariadení vrátane PC, Mac, PlayStation, Xbox (len model Nova 4X), Switch a mobilných zariadení.

SteelSeries Arctis Nova 4P

Jednotlivé modely budú celosvetovo dostupné prostredníctvom SteelSeries.com alebo u lokálnych predajcov za ceny:

  • SteelSeries Arctis Nova 4P pro PlayStation za 129,99 eur
  • SteelSeries Arctis Nova 4X pro Xbox za 129,99 eur
  • SteelSeries Arctis Nova 4 pro PC za 129,99 eur
  • Aplikácia SteelSeries Sonar Audio Suite je zadarmo na stiahnutie na webovej stránke com/gg/sonar
ZDIEĽAŤ