P40 Pro

Bratislava, 26. mája 2021 – Spoločnosť Huawei rozširuje ponuku prémiovej starostlivosti o zákazníkov a prináša novú servisnú akciu. V rámci nej môžu majitelia smartfónov a tabletov Huawei získať opravu rozbitého displeja, zadného krytu či novú základnú dosku za zvýhodnenú cenu.

Ušetrite až polovicu

Podľa stredoeurópskeho prieskumu, ktorý pre Huawei realizovala analytická agentúra IPSOS, sa takmer 70 % ľudí najviac obáva poškodeného displeja. Ak vás táto nepríjemnosť postretla po skončení záruky, Huawei prichádza s riešením.

Každý, kto navštívi počas trvania akcie jedno z vybraných autorizovaných servisných centier Huawei, získa zľavu až do výšky 50 % z ceny náhradného dielu. Akcia sa neobmedzuje len na displej – ak máte napríklad popraskaný zadný kryt či chybnú základnú dosku, zľavu na náhradný diel si môžete uplatniť aj v takom prípade.

logo Huawei

Originálne diely a 90 dní bez starostí

V závislosti od konkrétneho modelu akciové ceny začínajú na 49 eur za LCD obrazovku, 25 eur za zadný kryt a 49 eur za základnú dosku. Zoznam zariadení a cenník akciových náhradných dielov nájdete na tejto stránke.

V rámci servisnej akcie používajú strediská iba originálne náhradné diely a na vymenený diel sa poskytuje záruka 90 dní od dátumu vyzdvihnutia.

Kedy a kde?

Akcia trvá od 3. mája do 30. júna 2021. Stačí so zariadením Huawei osobne navštíviť niektoré z nasledovných servisných centier:

  • FixServis Avion (Bratislava)
  • FixServis BoryMall (Bratislava)
  • FixServis Mlyny (Bratislava)
  • FixServis Relaxx (Bratislava)
  • Aupark NAY servisný kiosk (Bratislava)
  • Centrál NAY servisný kiosk (Bratislava)
  • NAY Elektrodom servisný kiosk (Nové Zámky)
  • OC Korzo NAY servisný kiosk (Prievidza)

Taktiež si môžete objednať kuriéra prostredníctvom stránky servisného strediska. Kuriér u vás zariadenie vyzdvihne a po oprave doručí späť na zvolenú adresu.

Vaše dáta zostanú chránené

O bezpečnosť údajov uložených v telefóne počas opravy sa netreba obávať. Stačí pred odovzdaním smartfónu do servisu aktivovať Servisný režim v aplikácii Podpora (HiCare). Vďaka nemu ostanú vaše dáta bezpečne zašifrované a do zariadenia nebude mať prístup nikto okrem jeho majiteľa.

ZDIEĽAŤ