TP-Link EAP211-Bridge KIT

Nová sada dvoch vonkajších prístupových bodov EAP211-Bridge KIT od spoločnosti TP-Link, svetového výrobcu sieťových zariadení, vyniká odolnosťou aj dosahom. Ocenia ju najmä podniky, ktoré potrebujú zaistiť spoľahlivé a bezpečné bezdrôtové spoje na väčšie vzdialenosti, napr. medzi budovami alebo v kamerových systémoch.

TP-Link EAP211-Bridge KIT

Rýchla a spoľahlivá sieť ľahko a rýchlo

Nový prístupový bod je určený predovšetkým na budovanie vonkajších spojov typu bod-bod (point-to-point) alebo viacbodových spojov (point-to-multipoint). Spoľahlivé bezdrôtové pripojenie v pásme 5 GHz, ktoré prístupový bod zaisťuje podľa štandardu 802.11ac, dosahuje rýchlosť až 867 Mb/s. Dve vstavané, duálne polarizované sektorové antény so ziskom 7 dBi poskytujú vyžarovací uhol 70° horizontálne aj vertikálne. Je možné tak vytvoriť bezdrôtový spoj na vzdialenosť až 1 km. Tri gigabitové ethernetové porty, ktoré sa tiež nachádzajú na tele prístroja, je možné využiť na pripojenie IP kamier alebo ďalších zariadení.

Jednoduchú inštaláciu zaistí automatické párovanie jednotiek a agilné LED diódy na tele prístroja indikujúce správne nasmerovanie prístupových bodov proti sebe. Stupeň krytia IP65 dostatočne ochráni jednotky pred vodou a ďalšími nepríjemnými poveternostnými podmienkami a zabráni vniknutiu prachu na citlivé súčiastky. Prístupový bod je zároveň vybavený 6 kV ochranou proti zásahu bleskom. Napájanie je možné pomocou pasívneho 24 V PoE injektora, ktorý je súčasťou balenia, alebo pomocou voliteľného 12V DC adaptéra.

Bezproblémová integrácia do Omada SDN

Prístupový bod je možné spravovať samostatne zo vstavaného webového rozhrania alebo z mobilnej aplikácie Omada. Jednotky je možné začleniť aj do systému Omada SDN, ktorý zjednocuje prístupové body, prepínače a routery. Všetky integrované zariadenia je potom možné jednoducho spravovať z jedného rozhrania pomocou kontroléra alebo mobilnej aplikácie. Takéto riešenie s centralizovanou správou je vhodné pri nasadení väčšieho počtu prístupových bodov, kedy sa výrazne zjednodušuje konfigurácia, správa a dohľad celej podnikovej siete.

TP-Link EAP211-Bridge KIT

Kľúčové vlastnosti TP-Link EAP211-Bridge KIT

  • Rýchlosť až 867 Mb/s v pásme 5 GHz
  • Bezdrôtový prenos až na 1 km
  • Automatické párovanie
  • 3 gigabitové ethernetové porty
  • Pasívne PoE napájanie pre flexibilné nasadenie
  • Vstavané webové rozhranie pre správu samostatne
  • Podpora Omada SDN pre centralizovanú správu z kontroléra
  • Mobilné aplikácie Omada pre lokálnu a vzdialenú správu
  • Technológia Load Balance, Airtime Fairness, MU-MIMO a Beamforming
  • Krytie IP65 a 6kV ochrana proti blesku
ZDIEĽAŤ